Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Banki  34
Biznes  406
Dotacje Unijne  19
Finanse  121
Fundusze  10
Inwestycje  18
Kredyty  45
Leasing  2
Marketing i reklama  192
Nieruchomości  127
Ogłoszenia  88
Podatki  38
Portale branżowe  51
Praca  33
Prawo  74
Sklepy  327
Ubezpieczenia  37
Usługi  632
Biznes i ekonomia RSS
Przedstawiamy wybrane serwisy i portale biznesowe. Wszystko związane z biznesem.
1.
(0/0) CY:0
Zaniżanie przez ubezpieczyciela odszkodowania to problem wielu Polaków. Na szczęście można z tym walczyć, jeśli skorzystają Państwo z usług naszej firmy DDO Dopłaty do odszkodowań, zajmującej się zawodowo odzyskiwaniem odszkodowań. Dopłata do odszkodowania w większości przypadków jest możliwa, jednak nasza firma zajmuje się dokładną weryfikacją posiadanych przez państwa dokumentów, na podstawie czego szacujemy, czy odzyskanie odszkodowania jest możliwe.
http://www.doplaty-do-odszkodowan.pl/ Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
W naszej firmie każdy klient kupi kasy fiskalne, czy też drukarki fiskalne idealnie dopasowane pod jego działalność. Prowadzimy również sprzedaż i serwis współpracujących z nimi urządzeń, tj.:szuflady, wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, metkownice i różnego rodzaju dodatkowe akcesoria. Dla naszych klientów prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dysponujemy bardzo bogatym doświadczeniem i wiedzą.
http://fiskalnekasy.com Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Usługi sprzątania dla firm i biur. Wysprzątamy Twoje biuro i firmę w atrakcyjnej cenie. Działamy na terytorium następujących miast: -Łódź -Zgierz -Pabianice -Aleksandrów Łódzki -Konstantynów Łódzki Zadzwoń i zamów nasze usługi. Wyceniamy wstępnie przez telefon, 20 lat doświadczenia, sprzęt najwyższej klasy, nieszkodzące środki chemiczne. Dojazd gratis, wycena gratis !
http://www.michalnowaksprzatanie.eu Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Profesjonalne tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne z rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski. Tłumaczenia oferuje dr Anna Kadykało - tłumacz tekstów technicznych i specjalistycznych Naczelnej Organizacji Technicznej. Tłumaczka prowadzi również kursy języka rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania (w tym lekcje przez Skype). Siedziba firmy - Jaworzno
http://www.kadykalo.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Lokalne biuro nieruchomości w Chrzanowie. Specjalizujemy się w pośrednictwie w sprzedaży oraz wynajmie mieszkań w centrum Chrzanowa, jednak mamy w ofercie również domy, działki i lokale z Chrzanowa i okolic. Na rynku nieruchomości jesteśmy młodą, ale zaradną i sprawną firmą. Skupiamy się przede wszystkim na mieście Chrzanów i okolicach. Zapraszamy do współpracy.
http://flatex.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 1943
CIEKAWE STRONY