Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Biznes RSS
Jak prowadzić biznes.
1.
(0/0) CY:0
Przetwórnia Owoców i Warzyw w Wandalinie położona jest w samym centrum owocowego zagłębia Lubelszczyzny. Owoce potrzebne do wyrobu naszych produktów pozyskiwane są z licznych plantacji, położonych zarówno w samym Wandalinie jak i w jego najbliższej okolicy. Rolnicy z tego regionu wyspecjalizowali się w produkcji wysokiej jakości jabłek, malin, truskawek, porzeczek, śliwek czy aronii. Świeże owoce każdego dnia, prosto z krzaków i drzew, trafiają do nas, gdzie są bezpośrednio przerabiane i wysyłane do odbiorcy. Towar nasz charakteryzuje się tym samym najwyższą jakością i z pewnością jest tym co wyróżnia go wśród krajowej konkurencji.
http://www.przetworniawandalin.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Metanonprofit Publishing oferuje NGO szkolenia i NGO coaching. Oferujemy profesjonalne szkolenia dla organizacji pozarządowych. Zapraszamy Państwa do udziału w naszych szkoleniach dotyczących przede wszystkim efektywnego zarządzania w organizacjach typu non-profit. Nauczymy Was planowania i zarządzania strategicznego, napiszemy misję i wizję instytucji. Nauczymy też efektywnej komunikacji i zachowań przywódczych.
http://metanonprofi.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Jest to strona www, prezentująca ofertę szkoleń o charakterze podatkowym i dotyczących zagadnień z obszaru kadrowo-płacowego. Tego rodzaju kwestie uwzględniane są przede wszystkim w administracji publicznej, dlatego zaprezentowana tutaj oferta dotyczy szkoleń dla jednostek samorządowych, ale też dla oświaty, czy spółdzielni, gdzie wspomniane kwestie również się przewijają. Ponadto, przedstawiona tu oferta dotyczy szkoleń, które można przeprowadzić praktycznie na obszarze każdego województwa w Polsce, zatem opłaca się tu zajrzeć i zapisać się na spotkanie.
http://www.eceszkolenia.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
W BUSINESSCOACHING od 2008 roku realizujemy projekty rozwojowe obejmujące warsztaty szkoleniowe wsparte indywidualnym procesem mentoringu oraz coachingu. Zrealizowaliśmy ponad 20 duuużych rozwojowych projektów dla biznesu. Wspieramy PRZEDSIĘBIORCÓW zarówno profesjonalnymi szkoleniami z obszaru zarządzania i kompetencji menedżerskich jak i indywidualnymi procesami coachingowymi i mentorskimi. Ogromne doświadczenie praktykowania na co dzień podejścia coachingowego w biznesie daje nam możliwość przedstawienia profesji coachingowej i narzędzi coachingowych w mocno ugruntowanej rzeczywistości biznesowej. Nasz zespół to certyfikowani przez ICF coache, którzy od wielu lat są mocno zaangażowani w biznesie. Posiadają ugruntowane doświadczenie w zarządzaniu zespołami, w realizacji projektów czy w zarządzaniu firmą. Tak ogromne doświadczenie w biznesie daje nam możliwość przedstawienia profesji coachingowej i narzędzi coachingowych w mocno ugruntowanej rzeczywistości biznesowej.
http://www.businesscoaching.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa dobiznesu.pl jest sprzedaż urządzeń niezbędnych w procesie obsługi fiskalnej, czyli nie tylko kas i wag sklepowych, ale też drukarek i czytników kodów kreskowych wraz z etykietami. Dodatkowo można kupić programy wspierające łatwe korzystanie z tych urządzeń, a także wyposażenie takie jak mobilne terminale danych.
http://dobiznesu.pl/ Link nie działa?
Linki w kategorii: 406
CIEKAWE STRONY