Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Dotacje Unijne RSS
Powiększaj swój biznes dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej
1.
(0/0) CY:0
Finanse na rzecz przedsiębiorstw dzięki funduszom unijnym są alternatywą dla usług bankowych i leasingu. Pożyczki ze środków unijnych to instrument liberalny i nie jest uznawany jak dofinansowanie lub dotacja. Jako pomoc de minimis to niezmienne i niskie oprocentowanie. Stosowny okres rozliczenia i znaczny wachlarz zabezpieczeń.Oferowane finansowanie przeznaczone jest również do podmiotów będących w na etapie Start-Up czyli rozpoczynających swójpodmiot gospodarczy. Dofinansowanie z funduszy strukturalnych ma profil inwestycyjny, albowiem skierowane są na rozbudowę firm przez zakup, budowę i unowocześnienie środków trwałych. Część pożyczki, jako dodatek inwestycji wolno przeznaczyć na środki obrotowe.
http://capitalbroker.pl Link nie działa?
2.
(0/0)
Przedsiębiorcy, których interesuje pozyskiwanie funduszy unijnych mogą zmagać się z pisaniem wniosków i prowadzeniem dokumentacji sami lub zlecić to profesjonalistom. Do takich należy Kancelaria GS. Fachowi prawnicy wybiorą program, napiszą wniosek o fundusze unijne i pomogą w rozliczeniu pozyskanej dotacji unijnej (z uwzględnieniem procedur i weryfikacji danych). Bazą Kancelarii jest ośmioletnie doświadczenie, współpraca z firmami różnych branż i łączna kwota pozyskanych dotacji: 1,2 mld zł.
http://kancelariags.pl/ Link nie działa?
3.
(0/0)
Największym liderem na rynku związanym z opracowywaniem wniosków o dotacje unijne dla firm, i osób chcących założyć działalność i walczyć o pozyskanie dofinansowania z Unii jest niezaprzeczalnie Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe. Firma posiada 10-letnie doświadczenie i może się poszczyć 100% skutecznością wniosków, o dotacje unijne dla firm, w 2009 roku.
http://abbeys.com.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
RPO Łódzkie - Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego RPO WŁ, realizowany w latach 2014-2020 to program, którego celem jest dążenie do zwiększenia konkurencyjności regionu łódzkiego oraz zagwarantowanie poprawy jakości życia mieszkańców województwa łódzkiego, poprzez niwelowanie barier rozwojowych. Nacisk położony będzie przede wszystkim na wspieranie innowacyjności, technologii informacyjno-komunikacyjnych, przedsiębiorczości, gospodarki niskoemisyjnej, nowe modele biznesowe, internacjonalizację , transport, zatrudnienie i włączenie społeczne oraz edukację. Więcej na: www.rpo-lodzkie.eu.
http://www.rpo-lodzkie.eu Link nie działa?
5.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Euro Ekspert jest firmą szkoleniowo-doradczą zajmującą się organizacją szkoleń, seminariów warsztatowych oraz aktywną współpracą w zakresie doradztwa w zakresie rozliczania projektów finansowanych z funduszy unijnych. W naszej ofercie znajdują się szkolenia i warsztaty z zakresu m.in.: - prowadzenia wyodrębnionej ewidencji księgowej operacji finansowanych z dotacji unijnych - kwalifikowalności wydatków - dokumentowania operacji finansowanych z dotacji unijnych - podatek VAT w projektach unijnych - wynagrodzenia w projektach unijnych - podróże służbowe w projektach unijnych - rozliczanie transakcji w walutach obcych - rozliczanie wniosków o płatność - kontrola w projektach unijnych
http://www.e-euroekspert.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 19
CIEKAWE STRONY