Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Finanse RSS
Zbiór stron o finansach
1.
(0/0) CY:0
Zaniżanie przez ubezpieczyciela odszkodowania to problem wielu Polaków. Na szczęście można z tym walczyć, jeśli skorzystają Państwo z usług naszej firmy DDO Dopłaty do odszkodowań, zajmującej się zawodowo odzyskiwaniem odszkodowań. Dopłata do odszkodowania w większości przypadków jest możliwa, jednak nasza firma zajmuje się dokładną weryfikacją posiadanych przez państwa dokumentów, na podstawie czego szacujemy, czy odzyskanie odszkodowania jest możliwe.
http://www.doplaty-do-odszkodowan.pl/ Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Wiele ludzi już dzisiaj boi się o to, jak będzie wyglądało ich przyszłe życie na emeryturze. Czy otrzymane w tym czasie środki będą dość duże, aby opłacić wszystkie wydatki i koszty leczenia? Jeśli również też masz te lęki, to właśnie dla Ciebie powstał portal www.ike-ikze.pl. Jest to duże kompendium wiedzy, w którym znajdziesz wszystko na temat inwestowania na IKE, wysokości ulg, szansach na zysk i zapowiedziach na dalsze lata.
http://ikze-ike.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Serwis z poradami Ubezpiecz.co.uk to serwis obfitujący w sporo informacji związanych z doborem polis ubezpieczeniowych oraz zarządzaniem finansami. Wspominamy o wszystkim co łączy się z pieniędzmi, czyli o prowadzeniu spółki, kwestiach podatkowych, rozliczeniach rocznych, sposobach na oszczędności itp. Chcemy, aby nasze artykuły były zrozumiałe dla każdego, dlatego też nie używamy kompleksowych określeń. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, z jakimi problemami mierzą się Polacy w Wielkiej Brytanii, ponieważ kiedyś sami staliśmy w ich obliczu.
http://ubezpiecz.co.uk Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Komórkowy Lyoness oferuje swoim użytkownikom wiadomości znakomitej jakości. Dzięki posiadaniu tej aplikacji można być nieustająco na bieżąco z aktualnościami, dotyczącymi projektu, dowiadywać się o imprezach czy działaniach obydwu fundacji. Można również w jakiejkolwiek sekundzie oglądać wielorakie materiały filmowe bądź zdjęcia. A do tego kompletny dostęp do konta, zarządzanie bonami, sprawniejsze a takżeszybsze szukanie wspólników.
http://www.lyoness-mobile.com Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz skupić swój czas na rozwój swojej firmy- zaufaj nam. Sumiennie i fachowo poprowadzimy księgowość Twojej firmy oraz w kompetentny sposób zajmiemy się jej sprawami kadrowo-płacowymi. Dzięki scedowaniu obowiązków księgowo-kadrowych do naszego biura rachunkowego uzyskasz oszczędność środków oraz czasu. Biuro Rachunkowe świadczy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe zarówno dla podmiotów gospodarczych jak też dla klientów indywidualnych. Prowadzimy usługi na terenie Białegostoku. Firma posiada umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z wykonywaniem czynności usługowych oraz licencje Ministra Finansów. Gwarantujemy usługi na najwyższym oczekiwanym przez Państwa poziomie oraz zapewniamy indywidualne podejście do klienta.
http://www.biurolider.com Link nie działa?
Linki w kategorii: 121
CIEKAWE STRONY