Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Finanse RSS
Zbiór stron o finansach
1.
(0/0) CY:0
Wiele ludzi już dzisiaj boi się o to, jak będzie wyglądało ich przyszłe życie na emeryturze. Czy otrzymane w tym czasie środki będą dość duże, aby opłacić wszystkie wydatki i koszty leczenia? Jeśli również też masz te lęki, to właśnie dla Ciebie powstał portal www.ike-ikze.pl. Jest to duże kompendium wiedzy, w którym znajdziesz wszystko na temat inwestowania na IKE, wysokości ulg, szansach na zysk i zapowiedziach na dalsze lata.
http://ikze-ike.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Serwis z poradami Ubezpiecz.co.uk to serwis obfitujący w sporo informacji związanych z doborem polis ubezpieczeniowych oraz zarządzaniem finansami. Wspominamy o wszystkim co łączy się z pieniędzmi, czyli o prowadzeniu spółki, kwestiach podatkowych, rozliczeniach rocznych, sposobach na oszczędności itp. Chcemy, aby nasze artykuły były zrozumiałe dla każdego, dlatego też nie używamy kompleksowych określeń. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, z jakimi problemami mierzą się Polacy w Wielkiej Brytanii, ponieważ kiedyś sami staliśmy w ich obliczu.
http://ubezpiecz.co.uk Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Komórkowy Lyoness oferuje swoim użytkownikom wiadomości znakomitej jakości. Dzięki posiadaniu tej aplikacji można być nieustająco na bieżąco z aktualnościami, dotyczącymi projektu, dowiadywać się o imprezach czy działaniach obydwu fundacji. Można również w jakiejkolwiek sekundzie oglądać wielorakie materiały filmowe bądź zdjęcia. A do tego kompletny dostęp do konta, zarządzanie bonami, sprawniejsze a takżeszybsze szukanie wspólników.
http://www.lyoness-mobile.com Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz skupić swój czas na rozwój swojej firmy- zaufaj nam. Sumiennie i fachowo poprowadzimy księgowość Twojej firmy oraz w kompetentny sposób zajmiemy się jej sprawami kadrowo-płacowymi. Dzięki scedowaniu obowiązków księgowo-kadrowych do naszego biura rachunkowego uzyskasz oszczędność środków oraz czasu. Biuro Rachunkowe świadczy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe zarówno dla podmiotów gospodarczych jak też dla klientów indywidualnych. Prowadzimy usługi na terenie Białegostoku. Firma posiada umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z wykonywaniem czynności usługowych oraz licencje Ministra Finansów. Gwarantujemy usługi na najwyższym oczekiwanym przez Państwa poziomie oraz zapewniamy indywidualne podejście do klienta.
http://www.biurolider.com Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Portal gospodarczy jest serwisemm, gdzie znajdą Państwo wiele artykułów na tematy biznesowe oraz finansowe. Poza tym dostępna jest również oferta firm, dzięki której można znaleźc odpowiedniego kontrahenta biznesowego. Oferta dotyczy zarówno producentów, jak i hurtowni, sklepów, a także sklepów on-line. Wybór jest na prawdę ogromny. Zapraszamy serdecznie!
http://portal-gospodarczy.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 120
CIEKAWE STRONY