Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Inwestycje RSS
Inwestuj swoje finanse i zarabiaj.
1.
(0/0) CY:0
Oferujemy firmom fachowe i kompleksowe doradztwo w zakresie pozyskiwania finansowania od funduszy inwestycyjnych: Private Equity, Venture Capital, Mezzanine oraz Asset Management Companies i Aniołów Biznesu. Zaufaj szerokiej wiedzy i doświadczeniu i postaw na profesjonalne usługi doradcze w zakresie pozyskania finansowania od funduszy inwestycyjnych na rozwój firmy.
http://jppinvest.com Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Individual Retirement Accounts (IRA) pozwala mieszkańcą Stanów Zjednoczonych inwestować w złoto otrzymując podatkowe korzyści. IRA jest formą "indywidualnego planu emerytalnego", wprowadzonego przez wiele instytucji finansowych. IRA zapewnia korzyści podatkowe dla emerytalnych oszczędności w Stanach Zjednoczonych. Indywidualne Konto Emerytalne (IRA) to rodzaj "indywidualnej aranżacji emerytalnego" Termin IRA używany jest do określenia zarówno indywidualnych kont emerytalnych oraz indywidualnych systemów emerytalnych. Obejmuje indywidualne konto emerytalne, kredyt lub konto depozytowe założone wyłącznie na rzecz podatników lub ich beneficjentów oraz indywidualne emerytury renty, zgodnie z którym podatnicy kupują umowę renty od firmy ubezpieczeniowej.
http://www.polskamennicacentralna.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Startinvest to unikatowa platforma inwestycyjna dla firm i przedsiębiorców aktywnie poszukujących kontrahentów gotowych do podjęcia współpracy. Nasz portal to nie tylko szansa dla firm ale też dla jednostek prywatnych, które poważnie myślą o biznesie i chcą osiągnąć sukces. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie startinvest.pl, Ty również poznaj naszą ofertę.
http://startinvest.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
W przypadku inwestycji budowlanych mamy możliwość skorzystania z usługi dotyczącej obsługi inwestycji przez firmę zewnętrzną. W tego typu usługi wchodzi wiele czynności wykonywanych w ramach zastępstwa inwestycyjnego. W skład tego typu usług wchodzi m. in. opiniowanie projektów technicznych czy bezpośredni nadzór budowlany. Zachęcam Cię do skorzystania z możliwości obsługi inwestycji przez zewnętrzną firmę.
http://www.primeproject.pl Link nie działa?
5.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Firma Handlowo-Usługowa "MIWA" Michał Wawrzyniak zajmuje się importem oraz dystrybucją maszyn czyszczących oraz środków utrzymania czystości. Urządzenia, które oferujemy nadają się zarówno do pielęgnacji posadzek twardych jak i elastycznych. Prostota obsługi oraz wysokie parametry robocze czynią je bezkompromisowym liderem na rynku urządzeń czyszczących. Klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć na wsparcie – zarówno techniczne jak i handlowe. Zgodnie z mottem firmy – zdobyte doświadczenie zamieniamy na sukces naszych klientów.
http://www.adiatek.net.pl/ Link nie działa?
Linki w kategorii: 18
CIEKAWE STRONY