Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Sprzęty AGD RSS
Artykuły Gospodarstwa Domowego
16.
(0/0) CY:0
Zakład usług chłodniczych rozpoczął działalność w roku 1990 jako firma świadcząca usługi w zakresie naprawy oraz serwisu urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacji na terenie Krakowa i Małopolski. Dzięki kilkunastoletniej praktyce posiadamy doświadczenie w branży urządzeń chłodniczych i klimatyzacji co zapewnia rzetelną oraz fachową obsługę klienta. Zgodnie z wymogami ustawy z 20/04/2004 o substancjach zubożających warstwę ozonową posiadamy świadectwo kwalifikacji n. 53032204579 zezwalające nam na wykonanie wszelkiego rodzaju napraw i obsługi technicznej instalacji chłodniczych. Zajmujemy się naprawą, serwisem oraz konserwacją agregatów, mebli chłodniczych oraz klimatyzacji w instalacjach już istniejących. Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W przypadku zgłoszenia awarii nasz serwisant dotrze do Państwa w jak najkrótszym czasie.
http://www.chlodnictwokrakow.pl Link nie działa?
17.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Potrzebujesz wyposażyć nowo otwieraną pizzerię w piec lub stół do pizzy? To właśnie u nas znajdziesz wszystkie niezbędne urządzenia do przygotowania i formowania ciasta. Chcesz, aby klienci zapamiętali niepowtarzalny smak pizzy? Oferowany przez nas wysoko jakościowy sprzęt sprawi, że klienci będą do Ciebie wracać i polecać Twoją pizzerię innym. Zapraszamy do Format Gastro, u nas zaopatrzysz się w wiele profesjonalnych urządzeń.
http://www.formatgastro.pl Link nie działa?
18.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Sprzedaż odkurzaczy Rainbow. Odkurzacz Rainbow wyposażony w akcesoria stanowi najskuteczniejszy na rynku system wodny do usuwania kurzu domowego. Rainbow - to najwyższej jakości uniwersalne urządzenie czyszczaco - filtrujace z hydrosystemem. Bardzo prosty w obsłudze i tani w eksploatacji. Przy użyciu dwóch litrów wody fenomenalnie oczyszcza i filtruje powietrze z kurzu,roztoczy i pochodnych. Serwis Rainbow - zapewniamy z naszej strony szybką reakcję oraz krótki czas realizacji. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę, dyspozycyjność i pełen profesjonalizm.
http://rainbowsystem.com.pl Link nie działa?
19.
(0/0) CY:0
Serwis ten ma na celu zaznajomienie Cię z danym towarem przed jego kupnem. Nie promujemy żadnej firmy, co nas czyni serwisem niezależnym i niestronniczym. Przetestujemy.pl jest portalem porównującym, skierowanym do rozległego grona internautów. Internauci czytają nasz serwis w poszukiwaniu artykułów na temat urządzeń codziennego użytku. Tworząc serwis recenzujący, każdy jest w stanie podzielić się swoją poglądem na sprecyzowany temat, uprzedzić lub zachęcić do danego produktu.
http://www.przetestujemy.pl Link nie działa?
20.
(0/0) Page Rank:3 CY:0
Jesteśmy firmą, która działa na rynku chłodnictwa, klimatyzacji oraz w branżach pokrewnych. W dziedzinie chłodnictwa świadczymy pełen zakres usług począwszy od drobnych napraw do dostawy kompetnych systemów chłodniczych. Posiadamy w ofercie własne rozwiązania w dziedzinie oszczędności energi związanych z eksploatacją urządzeń chłodniczych. Wprowadzamy na nasz rynek rozwiązania znanych i sprawdzonych producentów. W zakresie klimatyzacji posiadamy także pełen zakres usług począwszy od dostawy, przez montaż do serwisu.
http://www.icetim.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 26
CIEKAWE STRONY