Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Ogrody RSS
Katalog stron o tematyce : ogrody
1.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Polecamy naszą ofertę na usługi ogrodnicze Szczecin. W naszym zakresie między innymi takie prace jak: zakładanie ogrodów, ogrody przydomowe, zieleń miejska, zieleń w przestrzeni publicznej, nasadzenia w ogrodzie, pielęgnacja trawników, przycinanie drzew owocowych i wiele więcej. Nasze prace słyną z najwyższej jakości. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni ogrodnicy. Nasza firma posiada renomę, którą starannie wypracowywaliśmy przez wiele lat działalności. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego do naszego biura.
http://www.ogrodnicze-uslugi.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Aby móc w pełni cieszyć się korzyściami wynikającymi z posiadania koło domu starannie wypielęgnowanego ogrodu, nie może w nim zabraknąć mebli, na których można wygodnie spocząć w otoczeniu roślin. Przedstawiamy Państwu kolekcję mebli do ogrodu z technorattanu. Będą one pasować do ogrodu nowoczesnego jak i klasycznego, są bardzo uniwersalne i praktyczne. Można je łatwo czyścić, a także pozostawić na zimę na zewnątrz.
http://monago.pl/ Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Podstawowym kierunkiem naszej produkcji jest hodowla thuji przeznaczona na żywopłoty oraz najpopularniejszych tuji ogrodowych. Przede wszystkim oferujemy sadzonki z gruntu w bardzo dobrych cenach i doskonałej jakości. O jakości naszych usług świadczą liczne pozytywne komentarze pozostawione przez zadowolonych klientów. Oferowane przez nas rośliny są produkowane na terenie Polski. [url=http://iglasto.pl]Nasza szkółka[/url] posiada pełen asortyment najbardziej popularnych drzew i krzewów ozdobnych.
http://iglasto.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Irene jest działalnością parającą się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów. Usługi ogrodnicze świadczymy na obszarze Wieliczki, Kraków i okolic. Wcześniej obsługiwaliśmy mieszkańców z Warszawy. Jednak postanowliśmy przenieść bazę. W naszej firmi posiadamy pracowników wykształcone zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Podążamy z duchem czasu aby tworzyć nowczesne ogrody, w których znajdą się atrakcyjne rośliny, przystosowane do klimatu danego rejonu.
http://www.irene.com.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Podczas naszej wizyty oceniamy dobór stanowiska, wiek, stan i kondycję wszystkich roślin, a także zbieramy szczegółowe informacje odnośnie jakości i intensywności dotychczasowej opieki (bądź jej brak) nad nimi. Każda roślina jest inna i wymaga odpowiedniej pielęgnacji, w tym: częstotliwości i ilości podlewania, nawożenia, doboru stanowiska i oświetlenia, itd. W ramach pielęgnacji roślin wykonujemy m.in.: przesadzenie roślin w nowe donice przycięcie pędów, korzeni, liści, łodyg nawodnienie gleby i liści nawożenie gleby dobrymi nawozami oczyszczenie liści z kurzu usunięcie martwych lub chorych liści zwalczanie szkodników (przędziorki, mszyce) inne zabiegi pielęgnacyjne
http://www.roslinyzielone.pl/ Link nie działa?
Linki w kategorii: 118
CIEKAWE STRONY