Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Usługi budowlane RSS
Oferty firm usługowych
1.
(0/0) CY:0
Odwierty JANA to firma działająca na obszarze Małopolski i Śląska, a przedmiotem jej działalności są prace wiertnicze, związane przede wszystkim z ogrzewaniem geotermalnym (odwierty pionowe pod pompy ciepła) oraz wierceniem studni głębinowych, a także prace związane z umacnianiem terenu, takie jak palowanie i gwoździowanie. Firma korzysta z nowoczesnego sprzętu i zatrudnia doświadczonych, kompetentnych pracowników.
http://www.uslugi-wiertnicze.pl/ Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Aktualnie możemy zaaranżować wnętrza w tak, jak sobie wymarzymy. Wydaje się, że jedynym ograniczeniem pozostaje nasza pomysłowość i często pieniądze. Bez względu jakie remonty mieszkań Kraków zamierzamy zrealizować jest taka opcja, między innymi odwiedzając omawianą stronę. Mamy tu przedstawione różne usługi, jak układanie terakoty i montaż paneli, za sprawą jakich w łatwy sposób można zrealizować odpowiednie remonty Kraków.
http://www.remontywykonczenia.eu Link nie działa?
3.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Firma Wojar jest odpowiedzią na każdy problem z instalacją wodno-kanalizacyjną. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a także niezbędny sprzęt, dzięki czemu w krótkim czasie profesjonalnie sprawdzamy i udrażniamy instalacje kanalizacji sanitarnej jak też deszczowej. W ramach pogotowia kanalizacyjnego można skorzystać z naszych usług o dowolnej porze dnia i nocy.
http://wojar.net/ Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Dzięki sprawnie działającej instalacji klimatyzacji podczas letnich upałów w naszych domach i miejscach pracy panuje przyjemna, komfortowa temperatura. Jednak warunkiem poprawnego działania tej instalacji jest jej odpowiedni stan techniczny, przede wszystkim czyste i wolne od drobnoustrojów kanały. Ich czyszczeniem w profesjonalny sposób zajmuje się firma Euro Clean-Air.
http://ec-a.pl/ Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Sklep internetowy piec-kominek.com utworzyły osoby mające bogate doświadczenie w zakresie techniki grzewczej. Dzięki temu na stronie dostępne są wyłącznie najlepsze jakościowo piece i kominki renomowanych producentów. Znaleźć tu można między innymi piece nadmuchowe, szamotowe, kaflowe i stalowe, a także kominki z kafli, żeliwne, wolnostojące i z płaszczem wodnym.
http://www.piec-kominek.com/ Link nie działa?
Linki w kategorii: 182
CIEKAWE STRONY