Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Usługi budowlane RSS
Oferty firm usługowych
1.
(0/0) CY:0
Zadbany i czysty dom to marzenie niejednej gospodyni. Ponieważ doba ma jednak tylko 24 godziny, oferujemy profesjonalne sprzątanie domów. Zacieki na lustrze? Kamień pod prysznicem? Osady na kaflach? Nasi perfekcyjni pracownicy zadbają, aby łazienka wyglądała jak nowa. Oferujemy kompleksowe czyszczenie domów preparatami najwyższej jakości. Bez problemu zajmiemy się wycieraniem kurzy, myciem okien czy odkurzaniem, na terenie Wrocławia i okolic. Brudne, poplamione dywany to już nie problem. Nasi specjaliści przywrócą drugie życie każdej wykładzinie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również perfekcyjne remonty mieszkań. Pomożemy przy przeprowadzce, a także malowaniu ścian czy montażu mebli. Profesjonalni hydraulicy i elektrycy, chętnie zajmą się Państwa cieknącym kranem, zepsutym gniazdkiem, a także zamontują nowy sprzęt AGD. Naszą ofertę kierujemy również do klientów korporacyjnych, którym proponujemy sprzątanie biur, jak i większych powierzchni handlowych.
http://ewmar.wroclaw.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
SALON STOLBUD – WSZYSTKO CO CHCESZ WIEDZIEĆ O OKNACH I DRZWIACH JEŚLI SZUKASZ OKIEN I DRZWI DREWNIANYCH, ALUMINIOWYCH LUB Z PVC W OKOLICACH WARSZAWY I LEGIONOWA – DOBRZE TRAFIŁEŚ! W NASZYCH SALONACH ZNAJDZIESZ NIE TYLKO BARDZO BOGATĄ I ZRÓŻNICOWANĄ OFERTĘ STOLARKI OTWOROWEJ ALE TAKŻE PROFESJONALNE DORADZTWO PASJONATÓW Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM W BRANŻY. Głównym produktem oferowanym przez Salon Stolbud w Warszawie i Legionowie są okna i drzwi produkowane przez markę STOLBUD KORONEA®, przedsiębiorstwa z tradycjami, budującego swój prestiż na niemal 50-letniej tradycji, którego misją jest, podnoszenie komfortu i jakości życia Klientów, poprzez dostarczenie im nowoczesnych, ekologicznych i przyjaznych rozwiązań wyróżniających się najwyższym standardem wykonania i elegancją wykończenia.
http://www.salonstolbud.pl/ Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Odwierty JANA to firma działająca na obszarze Małopolski i Śląska, a przedmiotem jej działalności są prace wiertnicze, związane przede wszystkim z ogrzewaniem geotermalnym (odwierty pionowe pod pompy ciepła) oraz wierceniem studni głębinowych, a także prace związane z umacnianiem terenu, takie jak palowanie i gwoździowanie. Firma korzysta z nowoczesnego sprzętu i zatrudnia doświadczonych, kompetentnych pracowników.
http://www.uslugi-wiertnicze.pl/ Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Aktualnie możemy zaaranżować wnętrza w tak, jak sobie wymarzymy. Wydaje się, że jedynym ograniczeniem pozostaje nasza pomysłowość i często pieniądze. Bez względu jakie remonty mieszkań Kraków zamierzamy zrealizować jest taka opcja, między innymi odwiedzając omawianą stronę. Mamy tu przedstawione różne usługi, jak układanie terakoty i montaż paneli, za sprawą jakich w łatwy sposób można zrealizować odpowiednie remonty Kraków.
http://www.remontywykonczenia.eu Link nie działa?
5.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Firma Wojar jest odpowiedzią na każdy problem z instalacją wodno-kanalizacyjną. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a także niezbędny sprzęt, dzięki czemu w krótkim czasie profesjonalnie sprawdzamy i udrażniamy instalacje kanalizacji sanitarnej jak też deszczowej. W ramach pogotowia kanalizacyjnego można skorzystać z naszych usług o dowolnej porze dnia i nocy.
http://wojar.net/ Link nie działa?
Linki w kategorii: 184
CIEKAWE STRONY