Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Fotografia RSS
Tematyka fotograficzna
1.
(0/0) CY:0
W czasie, gdy Internet rozwija się w zawrotnym tempie, różnorodne przedsiębiorstwa muszą coraz więcej pracy wkładać w zdobycie uwagi klienta. Nie wystarczy już tylko być najlepszym w tym, co się robi. Należy także zrobić wszystko, żeby potencjalni użytkownicy naszych produktów czy usług mieli o naszej marce jak najlepsze mniemanie, a na ma wpływ wiele różnorodnych elementów. Jednym z przydatnych narzędzi w osiągnięciu tego celu może być fotografia reklamowa. A profesjonalistą w tej branży jest Jacek Kwiatkowski, który ma za sobą mnóstwo zrealizowanych projektów, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla dużych korporacji. Na jego stronie internetowej znajdą Państwo przykłady niektórych z nich. Kompetentność i duża kreatywność to cechy, które sprawiły, że Jacek Kwiatkowski zyskał zaufanie tak wielu klientów.
http://www.jacekkwiatkowski.pl Link nie działa?
2.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
W swojej ofercie zapewniam Państwu profesjonalną obsługę fotograficzną w zakresie fotografii okolicznościowej (sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne, sesje plenerowe, fotoreportaże z chrzcin, fotoreportaże z komunii, reportaże ze studniówek, sesje rodzinne, sesje dziecięce). Przykładowa oferta ślubna obejmuje: zdjęcia z przygotowań Pary Młodej (kosmetyczka, fryzjer), błogosławieństwo, reportaż ze ślubu / USC, fotoreportaż z wesela (do zakończenia oczepin), sesję plenerową (w innym dniu niż ślub). Posiadam profesjonalny sprzęt fotograficzny (lustrzanka pełnoklatkowa, zapasowe body) i co najważniejsze doświadczenie poparte zrealizowanymi zleceniami. Mam ukończony kurs z zakresu fotografowania i filmowania podczas Mszy św. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć po adresem www.fotokolak.pl
http://www.fotokolak.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
W Orbitvu trudnimy się teleportacją produktów, czyli tym, co sprawia, że można je doświadczać na odległość identycznie dobrze jak realnie. Proponujemy przyszłościowe rozwiązania jakie daje zautomatyzowana fotografia produktowa. Fotografia reklamowa, packshoty, ilustracje 3D, 360° i wiele więcej- profesjonalnie, intuicyjnie, szybko, dzięki naszemu sprzętowi. Zajrzyj na stronę po więcej informacji: http://orbitvu.pl/. Nasze usługi to gwarancja jakości. Przekonaj się sam! Skontaktuj się z nami. Zapraszamy na naszą stronę!
http://orbitvu.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Zapraszam wszystkich do odkrywania piękna w fotografii, tej klasycznej, jak i w nowych nurtach. Dopiero niedawno odkryłem potencjał jaki drzemie w nowych formach „malowania światłem” (fotografa). Zainteresowałem się techniką HDR, gdzie zakresy tonalnej są nieporównywalnie wyższe od tych w fotografii tradycyjnej. Część osób znająca HDR z różnych zdjęć kojarzy tę technikę z wynaturzonym spojrzeniem, gdzie zdjęcia bardzo nienaturalnie wyglądają, czasem wręcz brzydko. A to jest tylko technika, i jak kto ją wykorzysta to takie będą efekty, bo można zrobić zdjęcie tą metodą, tak by wyglądało jak to co widział fotograf. Oczywiście szkoda nie wykorzystać potencjału jaki znajdujemy w HDR i robić tylko „zwykłe” zdjęcia. Dlatego staram się spojrzeć na zagadnienie, tak jak kiedyś malowałem obrazy i tworzyłem rysunki – pod kątem zaciekawienia i zachwycenia odbiorcy. Dlatego moje prace już po części są, a będą jeszcze bardziej przerysowane, upodabniane do malarstwa raczej niż fotografii tradycyjnej.
http://www.photo4art.eu Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Wykonuję fotografię ślubną już od wielu lat. Dla mnie to nie tylko praca, ale i okazja do udziału w jednym z najważniejszych dni w życiu rodziny. Moje usługi jako fotograf ślubny oferuję przede wszystkim na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w szczególności w Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu i Świeciu, ale pozostaję do waszej dyspozycji również w innych rejonach Polski. Mogę spędzić z młodą parą cały dzień, utrwalając przygotowania, następnie błogosławieństwo, fotografując ceremonię ślubną oraz zabawę weselną nawet do rana. Dodatkowo jeszcze plenerowa sesja ślubna, w tym samym dniu, lub w innym umówionym terminie. Zakres mojej pracy zawsze ustalam indywidualnie z każdą parą, by spełnić wasze wymagania i aby ten wyjątkowy dzień był idealny i zarejestrowany na profesjonalnej fotografii ślubnej. Zapraszam do wizyty na mojej stronie z galerią zdjęć. Zapraszam także do kontaktu i umówienia się ze mną na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego udzielę wam wszelkich informacji.
http://www.fotka.bydgoszcz.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 95
CIEKAWE STRONY