Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Gry komputerowe RSS
Gry komputerowe, gry online , strzelanki
1.
(0/0) CY:0
Otwarcie witamy na stronie przeznaczonej, która poświęcona jest kultowym grom komputerowym. Znajdziecie w tym miejscu ciekawe materiały o takich grach jak np. Project CARS. Oprócz tego stworzyliśmy odrębny dział prezentujący różne sprzęty komputerowe. Znajdziesz w nim hardware gameingowy i nie tylko, taki jak na przykład: potwory odpowiadające za grafikę, szybkie nośniki HDD i SSD, gamingowe klawiatury, wydajne procesory i mnóstwo rozmaitych podzespołów oraz załączników. Masz także szansę skorzystać z innych przydatnych informacji, które umieściliśmy właśnie w tym dziale. Od jakiegoś już czasu dostarczamy mnóstwo informacji o tym co w ogóle dzieje się w sieci.
http://www.nasze-gry.eu Link nie działa?
2.
(0/0) Page Rank:1 CY:0
Jeżeli cenisz dobrą zabawę i poszukujesz jej w internecie, to dobrze trafiłeś. Rywalizacja z innymi użytkownikami internetu w czasie rzeczywistym to prawdziwa gratka. Właśnie nasza strona opisuje jak można to zrobić grając w Metin2. Zobacz ile osób już bawi się z nami w tę fajną grę. O każdej porze dnia i nocy w rozgrywkach uczestniczy cała masa ludzi.
http://metin.pl/forum/ Link nie działa?
3.
(0/0) Page Rank:4 CY:0
Jest to strona oficjalna grupy The Company - zespołu, który przenosi gry z komputera Amiga na PC. W uproszczeniu - wystarczy pobrać plik EXE ze strony, a następnie dwa razy na niego kliknąć, aby po chwili spełnił Twoje ukryte marzenie jakim jest zagrać w gry na amigę z dzieciństwa.Po wyczerpujących godzinach grania forum powita Cię z otwartymi rękami i dostarczy Tobie ręczników do wytarcia spoconego czoła jak i wykorzystując swoje doświadczenie rzuci cenne uwagi na temat gry jak i "prawdziwej" Amigi. Znajdź więc 5 minut w swoim napiętym harmonogramie i osobiście oceń czy firma jest warta uwagi ;)
http://thecompany.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Wejdź na blog posiadający mnóstwo ciekawych filmów, wiadomości ze świata simracingu. Najnowsze informacje ze świata Formuły 1, dodatków do rfactor'a, konfigurację setupów na różne tory do modów Rfactora oraz RFactor2, Screeny tapety i wiele innych rzeczy. Wszystko za darmo, dostępne całą dobę, cały rok, dla każdego zainteresowanego dobrą rozrywką w starym stylu! Szybko przekonasz się ile emocji jest w stanie dostarczyć Ci simracing.
http://rf2.pl Link nie działa?
5.
(0/0) Page Rank:2 CY:0
Gry komputerowe to najlepszy relaks po szkole. Szczególnie rozgrywki z przyjaciółmi za pośrednictwem internetu mogą przysporzyć wielu przyjemnych chwil. Zapraszamy wszystkich do fascynującego świata Metin 2. Nasz portal oraz forum dyskusyjne jest otwarte dla każdego nowego użytkownika. Nasz prywatny serwer Metin2 jest jednym z najlepszych w Polsce.
http://metin.pl/ Link nie działa?
Linki w kategorii: 29
CIEKAWE STRONY