Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Młodzieżowe RSS
1.
(0/0) CY:0
Misją firmy Camp Travel jest zarażanie młodych ludzi miłością do sportu i aktywności fizycznej, co realizowane jest głównie poprzez organizowanie tematycznych obozów, odbywających się latem lub zimą. Oferta jest bardzo szeroka i mogą z niej skorzystać osoby uprawiające różne dyscypliny (lekkoatletykę, pływanie, gry zespołowe, sporty walki, sporty rowerowe i inne).
http://camptravel.com.pl/ Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Na stronie www zawarta jest złożona oferta zajęć sportowych przeznaczonych zarówno dla najmłodszych, nastolatków, jak i ich rodziców. Sport gwarantuje zdrowie, stąd też powinniśmy pozostawać aktywnymi o każdej porze roku. Na stronie oferta jest posegregowana, tak więc znajduje się tu zarówno podział na obozy letnie, jak i równie popularne obozy zimowe. Pływanie, wyjazdy snowbordowe, czy tenis, to tylko niektóre przykłady zajęć, w jakich mogą brać udział maluchy i ich rodzice. Opłaca się zapoznać się z rozbudowaną ofertą firmy i skorzystać z zajęć, w szczególności z tych, z którymi nie mieliśmy jak dotąd okazji się zmierzyć.
http://www.lukasport.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Laserowe Centrum Rozrywki LASER-WAR dedykuję wszystkim w wieku 8-99 lat, nie stroniącym od aktywnego ruchu, strategii i uśmiechu. Ma być przyjaźnie, aktywnie, wesoło, strategicznie i kosmicznie oraz bezpiecznie. Chcę Wam zapewnić taką zabawę, żebyście zawsze świetnie się bawili, krople potu uronili i o mnie dobrze mówili. W LASER-WAR na Arenie pełnej zakamarków w świetle UV i laserów, we mgle walczy bronią laserową 2-12 os. Czeka też Laserowy Labirynt. Urodziny, Integracje, Kawalerskie.
http://www.laser-war.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Jesteś jedną z tych osób, które żyją w ciągłym biegu? Pomimo faktu, że rano lubisz się porządnie wyspać, a później musisz szybko zbierać się do pracy i tak zawsze chcesz wyglądać na bóstwo? Jeśli chcesz zaoszczędzić sporo czasu, to zdecyduj się na jedną z naprawdę ekspresowych fryzur. Stosując się do porad zaprezentowanych w naszym internetowym katalogu fryzur na uczesanie będziesz mogła poświęcać zaledwie 2-3 minuty. Sprawdź sama.
http://katalog-fryzur.pl Link nie działa?
5.
(0/0) Page Rank:2 CY:0
Wytwórca mas plastycznych i akcesoriów biurowych - międzynarodowa firma Paulinda wprowadza na polski rynek swój nowy produkt - Coolindę. Jest to zabawka rozwijająca wyobraźnię u szkrabów. Paulinda wprowadzając ten produkt do polski zdecydowała się konkurować z takimi masami jak ciastolina, czy modelina, a skład Coolindy sprawia, iż jest produktem bardzo konkurencyjnym.
http://www.paulinda.com.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 16
CIEKAWE STRONY