Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Muzyka RSS
Muzyczne serwisy internetowe
1.
(0/0) CY:0
Stoisz przed wyborem zespołu na wesele ze Świętokrzyskiego? Band Showtime składa się z czterech profesjonalnych muzyków, którzy rozkręcili niejedno wesele. Mimo młodego wieku członkowie Showtime spędzili wiele lat na scenie. Doświadczenie jaką zdobyli gwarantuje udaną zabawę. Repertuar bandu Showtime prezentuje zarówno klasyczne hity, których nie może zabraknąć na żadnym weselu, jak i nowe utwory muzyki popularnej. Zespół na wesele Showtime to gwarancja żywego kontaktu z publicznością. Kapela obsługuje wesela w Małopolsce (Krakowie etc.) oraz Świętokrzyskim (Kielcach etc.). Kapela Showtime gra także na bankietach, imprezach firmowych, balach sylwestrowych oraz innych przyjęciach okolicznościowych. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą to zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub poprzez naszą witrynę
http://showtime.com.pl/ Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Szukasz profesjonalnego wodzireja/konferansjera na spersonalizowane wesele? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Imprezy w dużej liczbie przypadków prowadzimy w składzie dwuosobowym, do prywatnej pracy podchodzimy z sercem, a wymagania Wasze młodych są dla nas sprawą podstawową. Osobiste usługi świadczymy na terenie całego państwie, odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą. Imprezy przeprowadzane są w metodę przyszłościowy i kreatywny, a nasze zabawy rozbawiają nawet wyjątkowo wymagających Klientów. Zadzwoń już dzisiaj i umów się na spotkanie. Serdecznie zapraszamy.
http://www.naszwodzirej.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Gama prywatek na jakich śpiewa Kapela na Wesela Old School Rockers jest niesłychanie wszechstronna. Tak jak inne zawodowe zespoły na wesela, wykonujemy zarówno piosenki własne, jak także klasyczne szlagiery muzyki rozrywkowej. Orkiestra Weselna Wielkopolska – występujemy nie tylko na weselach, lecz również w wielkopolskich pubach. Na naszej witrynie internetowej znajduje się odnośnik do serwisu, gdzie można posłuchać nasze piosenki. Naszym uczestnikom w czasie wesel gwarantujemy nie tylko wyjątkową atmosferę, ale również bogaty zestaw atrakcji. Na terenie Poznania docieramy gratis. Zapraszamy!
http://www.oldschoolrockers.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:110
Rmf24 to serwis informacyjny, na którym znajdziesz najnowsze informacje z Polski i świata. Oferujemy fakty z praktycznie każdej dziedziny: ekonomia, nauka, sport, kultura i rozrywka, medycyna, ciekawostki, multimedia i wiele innych. Podczas meczów oferujemy transmisje na żywo, a każda pilna informacja natychmiast trafia na naszą gorącą linię. Nie zwlekaj i sprawdź czym nasz serwis różni się od wszystkich innych portali informacyjnych - gwarantujemy, że dotrzemy do wszystkich ważnych wydarzeń. Zapraszamy do przeglądania naszej strony!
http://www.rmf24.pl Link nie działa?
5.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
W skład Zespół OMEGA wchodzi 4 - osobowa grupa muzyków (w tym 1 x wokalistki). Pochodzimy z woj. mazowieckiego, dokładnie: Warszawa - Ostrów Mazowiecka - Małkinia. Nasze usługi muzyczne - rozrywkowe prowadzimy głównie w tych okolicach, lecz bardzo chętnie wyjeżdżamy w dalsze trasy we wschodnią i centralną Polskie. Zespół OMEGA istnieje już od kilku lat w niezmiennym składzie, dzięki temu tworzymy doskonale zgraną grupę. Przez wszystkie lata naszej działalności nabraliśmy dużego doświadczenia w prowadzeniu wesel oraz imprez muzycznych i okolicznościowych co pozwoliło nam zdobyć renomę. Mamy za sobą setki odegranych imprez muzycznych i mnóstwo zadowolonych gości.
http://www.omegazespol.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 31
CIEKAWE STRONY