Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Rodzina RSS
Uroczystości , spotkania rodzinne
1.
(0/0) CY:0
Choć brzmi to może niewiarygodnie, już trzymiesięczne niemowlaki można śmiało uczyć pływania! Jest to możliwe dzięki temu, że woda jest dla nich naturalnym środowiskiem, w którym umieją się doskonale poruszać (m.in. dzięki wrodzonym odruchom). Bobaskowo.com.pl zaprasza wszystkich rodziców z niemowlakami na specjalnie do nich dostosowany basen w Krakowie.
http://bobaskowo.com.pl/ Link nie działa?
2.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
W ramach serwisu my-iq.pl oferujemy darmowy test iq. Każdy użytkownik naszego serwisu ma możliwość bezpłatnego zbadania swojego iq. Wystarczy wykonać specjalny test IQ, który pozwoli naszym serwerom określić Twoje IQ, a następnie w mgnieniu oka dostajesz rzeczywisty wynik w postaci punktów IQ. Po zrobieniu tego testu IQ nie trzeba wysyłać drogiego sms za kilka złotych. Zaleta ta czyni nasz test IQ lepszym od drogiej konkurencji. Myślisz, że darmowy test IQ nie zagwarantuje Ci wiarygodnego wyniku? Błąd! Nasz test IQ nie został zrobiony tak jak reszta, które przyciągają ludzi prostymi, głupimi pytaniami. Tym sposobem nigdy nie poznasz swojego prawdziwego IQ, a do tego stracisz kilka złotych za sms. Nasz test IQ to intuicyjna, w 100% profesjonalna platforma, rozwiązując go możesz być pewny, że otrzymasz rzeczywisty wynik na poziomie testu Mensa całkowicie za darmo. Nie zwlekaj, rozwiąż nasz test IQ i poznaj swoją inteligencję natychmiast
http://my-iq.pl/ Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Planujesz wesele - wejdź na nasz portal ślubny, który ułatwi Ci zorganizowanie ślubu. Znajdziesz u nas sale weselne, samochód do ślubu, a także zespół muzyczny na wesele. Udostępniamy Ci katalog firm branży ślubnej z całej Polski. Ale przede wszystkim oferujemy proste i funkcjonalne narzędzie, które ułatwi zaplanować Twoje wesele. Ponadto masz dostęp do wielu ciekawych artykułów i cennych porad odnośnie planowanego wesela.
http://e-narzeczeni.pl/ Link nie działa?
4.
(0/0) Page Rank:3 CY:10
Piaskownice, huśtawki, karuzele znajdziecie Państwo w ofercie przedsiębiorstwa Saternus działającego już od 1993 roku w branży placów zabaw. Jesteśmy cenionym producentem urządzeń do placów zabaw. Oferujemy również kompleksowe projektowanie i zagospodarowanie terenów zielonych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy również montaż i serwis naszych urządzeń.
http://www.saternus.pl Link nie działa?
5.
(0/0) Page Rank:2 CY:0
Dmuchańce to urządzenia pneumatyczne posiadające atest bezpieczeństwa. Urządzenia rekreacyjne idealnie nadają się na przyjęcia i imprezy dla dzieci oraz na festyny. Oferujemy dmuchane ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie, zorbing, bungy trump, euro bungee oraz wiele innych atrakcji. Nasze dmuchańce posiadają wszystkie atesty bezpieczeństwa. Bajkowa kolorystyka dmuchańców i fantastyczne kształty oraz duże rozmiary przyciągają uwagę najbardziej wymagających klientów.
http://dmuchance-wynajem.pl/ Link nie działa?
Linki w kategorii: 17
CIEKAWE STRONY