Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Sport RSS
Portale związane z amatorskim uprawianiem sportów.
1.
(0/0) CY:0
Jeśli od dłuższego czasu polujesz na profesjonalny sprzęt rolkarski, to świetnie trafiłeś! Marka Mico ma w swojej ofercie najwyższej jakości rolki, dzięki którym czas spędzony na podwórku będzie jeszcze przyjemniejszy. Największą uwagę zwracamy na bezpieczeństwo tych, którzy użytkują nasze produkty, dlatego też nieustannie je doskonalimy, troszcząc się o każdy najmniejszy szczegół. Chcemy też, żeby nasz sprzęt świetnie się prezentował, więc nowoczesny design to jedna z naszych cech rozpoznawczych. To wszystko, w zestawie z przystępną ceną, skutkuje tym, że produkty Mico polubiło już tak wielu fanów jazdy na rolkach. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę.
http://micoplus.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Na stronie www zawarta jest złożona oferta zajęć sportowych przeznaczonych zarówno dla najmłodszych, nastolatków, jak i ich rodziców. Sport gwarantuje zdrowie, stąd też powinniśmy pozostawać aktywnymi o każdej porze roku. Na stronie oferta jest posegregowana, tak więc znajduje się tu zarówno podział na obozy letnie, jak i równie popularne obozy zimowe. Pływanie, wyjazdy snowbordowe, czy tenis, to tylko niektóre przykłady zajęć, w jakich mogą brać udział maluchy i ich rodzice. Opłaca się zapoznać się z rozbudowaną ofertą firmy i skorzystać z zajęć, w szczególności z tych, z którymi nie mieliśmy jak dotąd okazji się zmierzyć.
http://www.lukasport.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Kemping to świetna możliwość do tego, żeby się zrelaksować, odpocząć od szarej rzeczywistości i rozkoszować się daną chwilą. Żeby jednak jego uczestnicy byli zadowoleni, powinno się wziąć pod uwagę parę kluczowych spraw. Bardzo ważne jest to, by odpowiednio wybrać miejscówkę oraz osoby, z którymi wyruszymy w tę przygodę. Jeszcze istotniejsze jest to, żeby zapakować odpowiedni sprzęt turystyczny, chociażby ten od marki High Peak. Nieprzemakalny namiot wraz z z ciepłym śpiworem to gwarancja tego, że nasz nocleg pod gołym niebem nie będzie męką, a samą przyjemnością. Długoletnie doświadczenie w branży i troska o każdy najmniejszy szczegół sprawiają, iż marka High Peak zyskała uznanie na arenie międzynarodowej i odnosi sukces tak w Polsce, jak i poza nią.
http://highpeak.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Bubble football na wieczór panieński? Czemu nie - to doskonała zabawa i sport w jednej postaci. Bubble soccer to piłka nożna z dodatkową porcją śmiechu. Zawodnicy mają na sobie gigantyczne kule, a ich celem jest trafienie piłki do bramki. Zasady gry są bardzo podobne do prawdziwej piłki nożnej, ale bubble football faul zaliczane jest atakowanie już leżącego zawodnika. Co więcej w bubble soccer zdarza się, że piłka nie jest taka ważna a priorytetem staje się przewrócenie zawodników przeciwnej. Zapraszamy do kontaktu.
http://bubble4fun.pl/ Link nie działa?
5.
(0/0)
Treningi crossfit są coraz popularniejsze, dlatego wiele sal i klubów kupuje sprzęt do treningu funkcjonalnego. Takie wyposażenie oferuje Państwu NRG-EX. W sprzedaży są np. bramy do crossfit, czyli podstawowy sprzęt do każdej sali treningowej. Oferowane produkty wykonane są mocno i stabilnie, zapewniając komfort ćwiczeń i wzmacniania kondycji swojego organizmu.
http://nrg-ex.pl/ Link nie działa?
Linki w kategorii: 118
CIEKAWE STRONY