Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Komunikatory internetowe RSS
Komunikatory do rozmów sieciowych
1.
(0/0) CY:0
Usługi VoIP pomniejszą Twoje wydatki na telefon. Actio oferuje wiele rozwiązań z zakresu usług telekomunikacyjnych. Skorzystaj z nowoczesnej wirtualnej centrali - 3CX Phone System. Przenieś swój numer telefonu do actio, ograniczysz płatności bez zmiany numeru telefonu a formalności wypełnimy za Ciebie. W każdej chwili możesz rozpocząć oszczędzanie redukując swoje rachunki telefoniczne!
http://actio.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:10
GigaDownload jest jednym z najczęściej odwiedzanych serwisów z darmowymi i legalnymi programami. Naszym użytkownikom udostępniamy ponad 2 tysiące plików (z reguły na licencjach freeware, open source, gnu gpl i adware). Prawie połowa zamieszczonych programów jest po polsku. Obsługa serwisu jest bardzo prosta, aby pobrać program antyspyware, pakiet biurowy, klienta poczty e-mail czy program do nagrywania płyt wystarczy tylko kilkanaście sekund. Zachęcamy do odwiedzenia naszego vortalu.
http://www.gigadownload.net.pl Link nie działa?
3.
(0/0) Page Rank:2 CY:0
Zbiór darmowego oprogramowania, znajdziesz u nas programy, które przydadzą się zarówno do zabawy jak i pracy. Na stronie czytelny poddział na kategorie i podkategorie programów oraz obszerne opisy. Wybrane poddziały: antywirusy, gry karciane, komunikatory, odtwarzacze radiowe. W serwisie wyszukiwarka, która pomoże odnaleźć Ci odpowiedni program. Serwis jest cały czas aktualizowany o nowe programy. Staramy się wybierać same perełki, z których użytkownik będzie miał korzyść, programy te często nie są gorsze od ich płatnych odpowiedników.
http://www.programopedia.pl Link nie działa?
4.
(0/0) Page Rank:4 CY:0
Jesteś codziennie zalewany dużą ilością informacji spośród których z trudem selekcjonujesz te, które naprawdę cię interesują ? Teraz możesz to zmienić dzięki aleINFO - portalowi zawierającemu skróty wiadomości RSS, pochodzące z najpopularniejszych polskich dzienników internetowych. Dzięki nam, w łatwy i poręczny sposób poznasz bieżące informacje z Polski, a kiedy któraś bardziej cię zainteresuje, bez problemu odczytasz cały artykuł u źródła. Oszczędzaj czas, a jednocześnie pozostawaj stale dobrze poinformowany.
http://www.aleinfo.net Link nie działa?
Linki w kategorii: 4
CIEKAWE STRONY