Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Materiały eksploatacyjne RSS
Materiały eksploatacyjne do komputerów, drukarek.
1.
(0/0) CY:0
ASCAD Rzeszów ul.Podwisłocze 21, HP Gold Partner to firma zajmującą się sprzedażą: oprogramowania m.in. Autodesk, Athenasoft, Microsoft, Corel, Bricscad a także sprzętu komputerowego m.in. komputerów,stacji roboczych, laptopów, drukarek atramentowych, laserowych, ploterów. W naszej ofercie znajdziesz także materiały eksploatacyjne do drukarek takie jak tusze, tonery, papier a4, papier w rolach. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny komputerów, laptopów, drukarek, ploterów HP.
http://www.ascad.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Sklep internetowy w którym znajdziesz oryginalne atramenty, tonery, tusze, bębny do drukarek, kserokopiarek i innych urządzeń drukujących. Nasze produkty są wyłącznie oryginalne i pochodzą od producentów znanych marek: Brother, Sharp, Canon, HP, Xerox, Lexmark, Epson czy też Samsung. W razie braku jakiegoś produktu w bazie, jeden mail wystarczy abyśmy szybko odpowiedzieli z dobrą ofertą. Kupując u nas zyskujesz gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa znanych marek i dodatkowo oszczędzasz sporo pieniędzy.
http://drukarki24.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Szukasz solidnych oraz trwałych opakowań? Zachęcamy do zapoznania się z bardzo dobrą ofertą sklepu Master Pack, który dynamicznie rozszerza jakość świadczonych usług, wciąż od lata 96. Renomowane przedsiębiorstwo Master Pack specjalizuje się w wytwórstwie oraz szerokiej dystrybucji rozlicznych rodzajów opakowań wytwarzanych z najlepszej klasy surowców. W swoim zakresie usług posiadamy wytrzymałe pudła specjalistyczne, na alkohole, wykrojnikowe oraz klapowe. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa specjalne nadruki i profesjonalne grawerowanie. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.
http://www.kartony.info Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Move Closer to firma oferujące innowacyjne rozwiązania marketingowe oparte o technologie zbliżeniowe. Nasze rozwiązania wykorzystują technologię NFC/RFID w kampaniach marketingowych, dzięki podłączeniu urządzeń z interfejsem zbliżeniowym do internetu. Pozwala nam to na pełne wykorzystanie potencjału sieci oraz mediów społecznościowych przy równoczesnym skróceniu czasu interakcji do nawet sekundy.
http://www.movecloser.pl Link nie działa?
5.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
CRM to informatyczny system zarządzający komputerowe wspomaganie i troska o klienta. Aplikacje biznesowe to strona internetowa o treściach na temat oprogramowania CRM, a także zbiór merytorycznych artykułów o innych systemach komputerowych. CRM wyszukuje i utrzymuje kontakty z klientem w sposób prosty i praktyczny. Systemy CRM to najpopularniejsze narzedzie do zarządzania kontaktami
http://aplikacjebiznesowe.net.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 20
CIEKAWE STRONY