Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Peryferia komputerowe RSS
Sprzęt komputerowy.
1.
(0/0) CY:0
Sklep online fanpix.pl oferuje mobilne akcesoria, multimedialne gadżety, sprzęt elektroniczny. W ofercie m.in. pikoprojektory, kamery Full HD, bezprzewodowe głośniki Bluetooth, tablety, karty pamięci. Ponadto posiadamy wybór folii projekcyjnych do projekcji tylnej na witryny i do ekranów wystawowych, szybę i pleksi. Nasze folie projekcyjne charakteryzują się wysokim kontraści i szerokim kątem widzenia.
http://fanpix.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Chlodzenie.net to nietuzinkowy serwis poświęcony przede wszystkim tematyce chłodzenia i wyciszania komputerów. Nie brakuje tutaj zarówno najnowszych informacji ze świata IT jak także rozbudowanych i zaawansowanych testów praktycznych (coolery CPU, coolery GPU, wentylatory, obudowy, zasilacze, chłodzenie wodne). Chlodzenie.net to po prostu serwis dla osób, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat profesjonalnego chłodzenia i wyciszania komputerów.
http://chlodzenie.net/ Link nie działa?
3.
(0/0) Page Rank:3 CY:0
Witamy Cię na stronie Biznes Partner, firmy informatycznej świadczącej usługi dla przedsiębiorstw. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm z branży gastronomicznej, hotelarskiej a także handlu detalicznego i hurtowego. Wachlarz naszych usług obejmuje projekt i wykonanie sieci informatycznej, dobór najwyższej jakości sprzętu i oprogramowania, oraz szkolenie personelu z zakresu obsługi całego systemu. Jesteśmy partnerem handlowym Softech, Adith, Insoft, Posnet, Fasy, Emar, Novitus. Naszym klientom zapewniamy wsparcie od strony serwisowej, a także gwarantujemy stałą opiekę administratora sytemu. Firmom oferujemy pomoc w zarządzaniu siecią inter i intranetową, zapewniamy nowoczesne rozwiązania bezprzewodowe i najnowsze osiągnięcia branży IT.
http://www.biznes-partner.eu Link nie działa?
4.
(0/0) Page Rank:3 CY:0
Hotfix.pl to portal komputerowy tworzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów i laików, gdzie znajdziesz najnowsze nowinki ze świata komputerów, Internetu czy różnego rodzaju technologii, niekoniecznie związanych z informatyką. Codziennie nowe wiadomości. Na stronie znajdziesz także wiele profesjonalnych i unikalnych poradników rozwiązujących przeróżne problemy, od walki z wirusami, przez obsługę programów do przywracania uszkodzonych systemów (walka z bluescreenami, wadliwymi sterownikami itp. Z każdym nierozwiązanym problemem można się zwrócić o pomoc na forum komputerowym. HotFix to także bogaty download, z programami freeware, nowe recenzje i gry flash. Zapraszamy, warto
http://www.hotfix.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Serdecznie zapraszamy Państwa na stronie firmy KC Consulting. Nasza firma została założona w 2000 roku przez grupę specjalistów z branż informatyki oraz telekomunikacji. W naszej ofercie znajdują się drukarki oraz kserokopiarki firm takich jak Nashuatec i Kyocera. Przyświeca nam idea, aby dostarczać jak najlepsze rozwiązania informatyczne. Kierujemy się filozofią Customer Vision, która pozwala nam postrzegać biznes oczami naszych klientów przez co potrafimy odpowiedzieć adekwatnie na ich potrzeby.
http://kc.com.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 27
CIEKAWE STRONY