Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Filmy RSS
Wszystko o filmach.
1.
(0/0) CY:0
Fanowska witryna www Królika Bugsa, znanego z popularnych historyjek obrazkowych, filmów animowanych i pełnometrażowych produkcji Zwariowane Melodie. Znajdziesz na niniejszej stronie sporo ciekawych ciekawostek na temat gwiazdora waszych ukochanych filmów animowanych z lat młodości. Oprócz tego zobaczysz tutaj także wielką galerię historyjek z czasopism, ilustracji oraz różnorakich innych gadżetów nawiązujących z Królikiem Bugsem. Zapoznasz także na niniejszej stronie sylwetki rysowników takich jak Robert McKimson, Friz Freleng, Mel Blanc i inni.
http://krolik-bugs.com Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Kobiety ubóstwiają filmy podobnie jak mężczyźni, którzy znaczącą wagę przywiązują do swoich ukochanych tytułów. Z pewnością niesłychanie przyzwoicie postrzegane pozostają przede wszystkim filmy komediowe. Wolno konkretnie wyróżnić komedie odpowiednie dla pań i dla mężczyzn. Coraz entuzjastyczniej oglądane są polskie komedie, gdzie obrazowo ukazuje się relacje damsko-męskie, na podstawie trafnych spostrzeżeń, coś w stylu odwiecznej wojny między mężczyznami i kobietami. Sprawdź Scenariusz oraz dowiedz się więcej na temat filmów i innych dodatków tego rodzaju .
http://www.wkfilms.pl/ Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Zaplanowanie ślubu nie okazuje się rzeczą łatwa. Powinno się przed tym dniem z dużą dokładnością przemyśleć jak prezentować się musi ten niesamowity dzień. Bardzo istotną rzeczą okazuje się zatrudnienie fachowego fotografa, który utrwali najpiękniejsze chwile na zdjęciach. Dla ludzi szukających fachowca z tej dziedziny na wesele została założona ta strona. Zawiera ona całe mnóstwo dane odnośnie kwestii pracy fotografa , a oprócz tego wskazówki na co powinno się przywiązać uwagę w trakcie podpisywania umowy.
http://www.slubni-fotografowie.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Na portalu pozyskasz wiadomości na temat fotografowania. Lubisz fotografować? Masz w domu mnóstwo rodzinnych zdjęć? Chciałbyś dopełnić swoją wiedzę w tym temacie? Fascynują Cię przeróżne nowinki? Chciałbyś poznać dzieje fotografii? Na portalu pozyskasz wiadomości na temat fotografowania. Lubisz fotografować? Masz w domu mnóstwo rodzinnych zdjęć? Chciałbyś dopełnić swoją wiedzę w tym temacie? Fascynują Cię przeróżne nowinki? Chciałbyś poznać dzieje fotografii? Jesteś we właściwym miejscu! Właśnie tutaj otrzymasz najistotniejsze informacje związane z robieniem zdjęć. Nie unikamy tematów nieważnych. Jeżeli chcesz odpowiedzi na jakieś wątpliwości, napisz, z pewnością to uwzględnimy. Istniejemy zarówno dla profesjonalnych artystów ale też dla początkujących fascynujących się zdjęciami.
http://www.portalfotografii.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Jeśli rozglądasz się za dobrym kamerzystą ślubnym, który w sposób rzetelny a zarazem z artystycznym polotem sfilmuje Twój ważny dzień, koniecznie zaznajom się z niniejszą stroną internetową i sprawdź ofertę studia filmowego StarFilm! Jesteśmy grupą ludzi, którzy z pracą z kamerami zaznajomieni są, jak mało kto. Teoretyczne przygotowanie wynieśliśmy ze szkoły filmowej, a praktyczne z dziesiątek zrealizowanych zleceń, zarówno na potrzeby telewizji, firm oraz korporacji, jak i użytkowników indywidualnych. Filmowanie wesel to czynność z którą mamy do czynienia od 1989 roku. Z pasją i zacięciem podchodzimy do wszelkiego nowego zlecenia. Używamy kilku kamer, dlatego materiał przez nas realizowany jest zawsze atrakcyjny wizualnie. Ponadto, cechuje nas kreatywne podejście do wideofilmowania. Tworzone przez nas reportaże ślubne obejmują: przygotowania przedślubne, błogosławieństwo, plener, ceremonię ślubną i przyjęcie weselne. Mieszkasz w Warszawie lub okolicach?
http://starfilm.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 16
CIEKAWE STRONY