Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Muzyka RSS
Wiadomości ze świata muzyki
1.
(0/0) CY:0
Zespół Matador oferuje Państwu oprawę muzyczną imprez o różnorodnym charakterze m.in. imprez firmowych, okolicznościowych oraz eventów oraz wesel. Nasz zespół idealnie sprawdzi się na Państwa uroczystości -zapewniamy własne nagłośnienie, oświetlenie oraz szereg gier i zabaw towarzyskich idealnych na przyjęcia weselne. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej zespołu oraz kontaktu.
http://www.zespolmatador.pl/ Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Nasza firma funkcjonuje na polskim rynku od wielu lat. Posiadamy praktykę prowadzeniu imprez, które sięga roku 1985 roku. dysponujemy własnym, wypasioną sprzętem do nagłośnienia, a dodatkowo do oświetlenia. Zapewniamy też prowadzenie konferansjerki. Oferujemy obsługę ze serwisy doświadczonego DJ-a. Współpracujemy od wielu lat z klubami, dyskotekami, pubami zapewniając obsługę koncertów, imprezy, zabaw. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy w ramach naszej serwisy firmowej!
http://www.djdino.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Znana od dłuższego czasu, stara zasada dydaktyczna, mówiąca o tym, że najlepiej dziecko rozwija się przez dobrą zabawę, w największym stopniu, chociaż nie tylko, dotyczy jednak dzieci. Nic dziwnego więc, że nie tylko szkoła, ale każdy z nas, jako społeczeństwo doceniamy ważność zabawy dla nauki najmłodszych. Całkowicie rozumie tę zależność także Agencja Artystyczna Bajlandia, znakomity organizator imprez i spektakli dla dzieci. Agencję tworzy grupa aktorów, którzy chcą nieść radość dzieciom, przede wszystkim poprzez formę teatru dla dzieci. Spektakle bajek przedstawiane przez aktorów, cieszą się wielkim uznaniem i spotykają z wielkim poklaskiem dziecięcej publiczności.
http://www.bajlandia.com.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Internetowy sklep muzyczny Świat Instrumentów udostępnia szeroki wybór instrumentów muzycznych. Wśród oferowanych produktów dostępne są wszystkie rodzaje gitar – klasyczne, akustyczne, elektroniczne. Sklep oferuje również instrumenty klawiszowe, smyczkowe, dęte oraz wiele innych. Świat Instrumentów oferuje instrumenty większości najważniejszych wytwórców – łącznie kilkudziesięciu marek. Wśród nich można wspomnieć na przykład o sprzęcie Yamaha, Ibanez, Olympus, Scorpion itd. E-shop sprzedaje instrumenty zarówno dla profesjonalistów jak i pasjonatów oraz uczących się. Dodatkowo naukę gry ułatwi także sprzedawana w sklepie tematyczna literatura muzyczna. Oprócz instrumentów muzycznych, Świat Instrumentów sprzedaje także dodatki. W kategorii akcesoriów muzycznych znajdują się m.in. kostki gitarowe, stojaki i wieszaki do gitar, paski do gitar, pulpity, statywy, futerały i wiele innych.
http://www.swiatinstrumentow.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:10
Mazowieckie radio RDC. Teraz można nas słuchać również online! Jeśli kogoś interesuje faktycznie dobre i polskie radio, to na przedstawionej tutaj stronie znajdzie właściwie wszystko, co tylko może być mu potrzebne. Jest to strona regionalnej stacji RDC działającej przede wszystkim na terenie województwa Mazowieckiego. Oferta programowa jaką tu znajdziemy została przygotowana w taki sposób, aby przez cały dzień znalazło się w niej jak najwięcej rozmaitych audycji, spośród których dosłownie każdy z nas wybierze coś, co faktycznie go zainteresuje.
http://www.rdc.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 49
CIEKAWE STRONY