Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Lubelskie RSS
Województwo Lubelskie
1.
(0/0) CY:0
Firma Świat Słuchu ma certyfikowane działy w wielu miastach Polski m. in. w Zabrzu i w każdym z tych wydziałów chory mający problemy ze słuchem zostanie objęty opieką przedstawicieli, którzy wykonają specjalistyczne badania umożliwiające pełną diagnostykę ubytków słuchu. Świat Słuchu ma w swej ofercie najlepsze aparaty słuchowe umożliwiające skorygowanie wad słuchu każdego typu i każdej głębokości. Klient traktowany jest indywidualnie i na jego życzenie mogą to być aparaty bardzo dyskretne oraz takie, które za pomocą akcesoriów dodatkowych umożliwiają połączenie aparatu z używaniem z wielu dodatkowych udogodnień. Do aparatów słuchowych najbardziej zaawansowanych można dorzucić wspomagające systemy FM, cewkę telefoniczną czy bluetooth. Ma w swej ofercie też aparaty wodoszczelne. Klient Świata Słuchu na zapewnioną nie tylko opiekę i doradztwo, ale też może dowiedzieć się wszystkiego o skomplikowanym aparacie zmysłu słuchu, jego chorobach i elementach go osłabiających.
http://www.swiatsluchu24.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:10
Grzejniki kanałowe doskonale i dyskretnie ogrzeją pomieszczenia o dużych powierzchniach jak i domowe zacisze. Idealnie wkomponują się w każde wnętrze zarówno w nowoczesne apartamenty jak i zabytkowe pałace. Posiadamy bogatą ofertę grzejników : grzejnik kanałowy konwektorowy, grzejnik kanałowy z wentylatorem, grzejnik stojący konwektorowy, grzejnik naścienny konwektorowy.
http://verano-konwektor.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Montaż anten satelitarnych oraz naziemnej telewizji cyfrowej z dekoderami DVB-T. Profesjonalny montaż anten satelitarnych N – Telewizja Nowej Generacji, Tooway, Cyfra. Wykonujemy pomiary, diagnostykę, modernizacje istniejących instalacji antenowych, oględziny, a także instalacje oparte na systemach multiswitch, AZART jak i indywidualne podłączenia zestawów TV SAT i naziemnych. Dostarczamy anteny, dekodery DVB-T. Usługi montażu i instalacji anten (telewizji satelitarnej oraz naziemnej telewizji cyfrowej) realizujemy na terenie Lublina i okolic w ciągu 24 godzin.
http://montazanten24.com Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Jesteś kobietą również wypatrujesz miejsca, w którym będziesz mogła odnaleźć odpowiedzi na nurtujące ciebie pytania również poznać kobiety, podobne do ciebie? Nasz serwis dla kobiet to przestrzeń, w której każda kobieta, bez względu czy jest żoną, matką bądź bizneswoman znajdzie coś dla siebie. Nasza strona internetowa tworzona jest przez kobiety, które pragną dzielić się własną wiedzą jak i również pasją.
http://www.kobietaxl.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Asprim zajmuje się szeroko rozumianą obsługą rolnictwa. Działalność firmy rozpoczęła się w 1995 roku i zdobyte przez te lata doświadcznie pozwalają zaoferować gospodarstwom rolniczym urządzenia o najwyższej jakości. W ofercie Asprim posiada kombajny, traktory, rozrzutniki, siewniki, ciągniki i przeczepy do ciągników, opryskiwacze i wiele innych maszyn rolniczych. Asprim świadczy również usługi serwisowe dla urządzeń rolniczych oraz ma w swojej ofercie części zamienne do maszyn. Aby dowiedziecieć się więcej o ciągnikach Steyr i Case odwiedź stronę asprim.pl!
http://www.asprim.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 40
CIEKAWE STRONY