Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Pomorskie RSS
Województwo Pomorskie
1.
(0/0) CY:0
Dostawca Przemysłowych Artykułów Technicznych – GPH Surtex Sp. z o.o. Jesteśmy firmą sprawną, nowoczesną, rentowną, bezpieczną i stabilną. Staramy się być profesjonalnym pośrednikiem handlowym, realizującym dla swoich odbiorców całość zaopatrzenia w uzgodnionych grupach towarów. Historia firmy rozpoczęła się w 1949roku. Od niemal 70 lat bez przewy funkcjonujemy na rynku, starając się jak najlepiej spełniać potrzeby naszych klientów . Nasza oferta handlowa zawiera bogaty asortyment specjalistycznych artykułów technicznych. Doradzamy w ich doborze i zastosowaniu. W siedzibie utrzymujemy duże zapasy oraz składy fabryczne czołowych producentów.
http://www.surtex.gdynia.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Każdy, kto szykuje jakąś istotną ceremonię pragnie, aby jego goście dobrze się czuli. Dlatego też dąży do tego, aby zapewnić im wiele rozrywek. Jedną z nich, coraz częściej wybieraną, jest organizacja pokazów barmanów, a także proponowanie swoim gościom kolorowych koktajli. Ciekawe jest to, że powstaje coraz więcej lokali, które ową rozrywkę mają w swojej ofercie. Pokazy barmanów są coraz bardziej widowiskowe. Z kolei przygotowywane przez nich drinki są nie tylko wyborne, ale także piękne i wymyślne. Warto zatem zatrudnić taką firmę do połączenie sił, na przykład, kiedy organizujemy imprezę bądź spotkanie pracownicze. W dodatku, jest sporo możliwości do tego, abyśmy my także nauczyli się podobnych umiejętności. Kursy barmańskie mogą być dosyć kosztowne, ale efekty, jakimi później możemy oczarować znajomych, zdecydowanie są tego warte.
http://barcocktail.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Skandland to grupa tłumaczy z bogatym doświadczeniem w zakresie tłumaczeń pisemnych. Naszą specjalnością są tłumaczenia języka szwedzkiego, norweskiego, duńskiego oraz fińskiego. Pracujemy również z pozostałymi językami europejskimi (angielski, włoski, francuski, hiszpański i inne). Oferujemy tłumaczenia pisemne zwykłe, specjalistyczne oraz przysięgłe. Tłumaczymy teksty techniczne, naukowe, budowlane, ekonomiczne, informatyczne, popularno-naukowe, turystyczne i inne. Zajmujemy się również tłumaczeniami tekstów literackich. Szczegółową ofertę cenową przesyłamy na życzenie Klienta. Nasze usługi świadczymy zarówno dla firm polskich i zagranicznych jak i dla osób prywatnych.
http://www.skandland.pl Link nie działa?
4.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Zapewnienie dobrych warunków bytowych zwierząt i ich ilość w hodowli mają główny wpływ na gabaryty budynku inwentarskiego, sposób jego wentylacji i doświetlenia. Determinują one również ilości i rodzaje podajników pasz i wodopojów które jako obciążenia technologiczne mają wpływ na konstrukcję hali. Projektowanie obór, chlewni, kurników czy stajni zaczyna się od określenia ilości inwentarza oraz (co może jest najważniejsze) określenie dobrostanu zwierząt w hodowli.
http://www.rosmont.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Spółka BŁYSK istnieje na rynku od 1991 roku. Wyroby nasze są produkowane w takich technologiach by spełniały wysokie standardy techniczne higieniczne. Swój sukces zawdzięczamy wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników. Solidnością i wysoką, jakością naszych produktów zyskaliśmy zaufanie na rynku Polskim i Europejskim. Jesteśmy firmą mogącą sprostać nawet największym wymaganiom.
http://www.blyskfirma.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 38
CIEKAWE STRONY