Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Pomorskie RSS
Województwo Pomorskie
1.
(0/0) CY:0
Firma Contracor znana jest przede wszystkim w produkcji sprzętu do obróbki strumieniowo-ściernej. Sprzęt wytwarzany przez Contractor jest zazwyczaj sprzętem w pełni przenośnym, co jest znacznym ułatwieniem. W swojej znacznej ofercie Contractor posiada między innymi sprzęt taki jak piaskarka. Maszyna do piaskowania jest niezwykle przydatna przy różnego rodzaju obróbkach, dlatego też zawsze istnieje duże zapotrzebowanie na tego typu sprzęt wysokiej jakości.Firma Contractor świadczy wszystkim swoim klientom dostęp do solidnie wyprodukowanych i energooszczędnych maszyn. Urządzenie do piaskowania zakupione w tej firmie na pewno będzie służyło przez wiele długich lat. Dodatkowo w swojej ofercie Contractor posiada szeroki wachlarz rożnego rodzaju dodatków ochronnych dla operatora maszyn. Dzięki temu każdy pracownik może zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas pracy.
http://www.contracor.com.pl/ Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Wypożyczalnia kamperów Premium Camper istnieje na rynku od 2016 r. Oferuje swoim klientom krótkoterminowy wynajem kamperów oraz skuterów wodnych. Firma kładzie duży nacisk na doskonały stan techniczny wypożyczanych kamperów. Jej flotę tworzą pojazdy marki Hobby. Wszystkie są na bieżąco serwisowane i objęte pełnym ubezpieczeniem po to, by zapewnić klientom pełen komfort w czasie ich podróży. Decydując się na wynajem kampera w tej wypożyczalni, nie trzeba martwić się o nic poza wskazaniem kolejnego celu podróży. Samochody dostępne w ofercie wypożyczalni posiadają bogate wyposażenie. Pełny opis poszczególnych modeli można znaleźć na jej stronie internetowej. Ułatwia to dobór odpowiedniego kampera do swoich potrzeb. Pracownicy wypożyczalni również służą pomocą i fachowym doradztwem.
http://premiumcamper.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Dostawca Przemysłowych Artykułów Technicznych – GPH Surtex Sp. z o.o. Jesteśmy firmą sprawną, nowoczesną, rentowną, bezpieczną i stabilną. Staramy się być profesjonalnym pośrednikiem handlowym, realizującym dla swoich odbiorców całość zaopatrzenia w uzgodnionych grupach towarów. Historia firmy rozpoczęła się w 1949roku. Od niemal 70 lat bez przewy funkcjonujemy na rynku, starając się jak najlepiej spełniać potrzeby naszych klientów . Nasza oferta handlowa zawiera bogaty asortyment specjalistycznych artykułów technicznych. Doradzamy w ich doborze i zastosowaniu. W siedzibie utrzymujemy duże zapasy oraz składy fabryczne czołowych producentów.
http://www.surtex.gdynia.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Każdy, kto szykuje jakąś istotną ceremonię pragnie, aby jego goście dobrze się czuli. Dlatego też dąży do tego, aby zapewnić im wiele rozrywek. Jedną z nich, coraz częściej wybieraną, jest organizacja pokazów barmanów, a także proponowanie swoim gościom kolorowych koktajli. Ciekawe jest to, że powstaje coraz więcej lokali, które ową rozrywkę mają w swojej ofercie. Pokazy barmanów są coraz bardziej widowiskowe. Z kolei przygotowywane przez nich drinki są nie tylko wyborne, ale także piękne i wymyślne. Warto zatem zatrudnić taką firmę do połączenie sił, na przykład, kiedy organizujemy imprezę bądź spotkanie pracownicze. W dodatku, jest sporo możliwości do tego, abyśmy my także nauczyli się podobnych umiejętności. Kursy barmańskie mogą być dosyć kosztowne, ale efekty, jakimi później możemy oczarować znajomych, zdecydowanie są tego warte.
http://barcocktail.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Skandland to grupa tłumaczy z bogatym doświadczeniem w zakresie tłumaczeń pisemnych. Naszą specjalnością są tłumaczenia języka szwedzkiego, norweskiego, duńskiego oraz fińskiego. Pracujemy również z pozostałymi językami europejskimi (angielski, włoski, francuski, hiszpański i inne). Oferujemy tłumaczenia pisemne zwykłe, specjalistyczne oraz przysięgłe. Tłumaczymy teksty techniczne, naukowe, budowlane, ekonomiczne, informatyczne, popularno-naukowe, turystyczne i inne. Zajmujemy się również tłumaczeniami tekstów literackich. Szczegółową ofertę cenową przesyłamy na życzenie Klienta. Nasze usługi świadczymy zarówno dla firm polskich i zagranicznych jak i dla osób prywatnych.
http://www.skandland.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 40
CIEKAWE STRONY