Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Kursy i szkolenia RSS
Kursy zawodowe i szkolenia.
1.
(0/0) CY:0
Profesjonalne tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne z rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski. Tłumaczenia oferuje dr Anna Kadykało - tłumacz tekstów technicznych i specjalistycznych Naczelnej Organizacji Technicznej. Tłumaczka prowadzi również kursy języka rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania (w tym lekcje przez Skype). Siedziba firmy - Jaworzno
http://www.kadykalo.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Zawodowa pasja oraz zdobyte zaufanie wielu renomowanych firm i Klientów indywidualnych, korzystających z usług Lang Center Tłumacze Przysięgli, zobowiązuje nas do zachowania szczególnych standardów, stanowiących gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług językowych. Zespół to nie tylko profesjonalni tłumacze z wieloletnim stażem, ale także doświadczeni lektorzy, których szerokie kompetencje językowe i pasja nauczania zapewniają bardzo wysoki poziom kursów i programów szkoleniowych.
http://www.langcenter.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Jest to strona www, prezentująca ofertę szkoleń o charakterze podatkowym i dotyczących zagadnień z obszaru kadrowo-płacowego. Tego rodzaju kwestie uwzględniane są przede wszystkim w administracji publicznej, dlatego zaprezentowana tutaj oferta dotyczy szkoleń dla jednostek samorządowych, ale też dla oświaty, czy spółdzielni, gdzie wspomniane kwestie również się przewijają. Ponadto, przedstawiona tu oferta dotyczy szkoleń, które można przeprowadzić praktycznie na obszarze każdego województwa w Polsce, zatem opłaca się tu zajrzeć i zapisać się na spotkanie.
http://www.eceszkolenia.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
W BUSINESSCOACHING od 2008 roku realizujemy projekty rozwojowe obejmujące warsztaty szkoleniowe wsparte indywidualnym procesem mentoringu oraz coachingu. Zrealizowaliśmy ponad 20 duuużych rozwojowych projektów dla biznesu. Wspieramy PRZEDSIĘBIORCÓW zarówno profesjonalnymi szkoleniami z obszaru zarządzania i kompetencji menedżerskich jak i indywidualnymi procesami coachingowymi i mentorskimi. Ogromne doświadczenie praktykowania na co dzień podejścia coachingowego w biznesie daje nam możliwość przedstawienia profesji coachingowej i narzędzi coachingowych w mocno ugruntowanej rzeczywistości biznesowej. Nasz zespół to certyfikowani przez ICF coache, którzy od wielu lat są mocno zaangażowani w biznesie. Posiadają ugruntowane doświadczenie w zarządzaniu zespołami, w realizacji projektów czy w zarządzaniu firmą. Tak ogromne doświadczenie w biznesie daje nam możliwość przedstawienia profesji coachingowej i narzędzi coachingowych w mocno ugruntowanej rzeczywistości biznesowej.
http://www.businesscoaching.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Idziesz do nowej pracy i tam wymagają ukończonego BHP? Jeśli tak, to nie mogłeś lepiej trafić! Oferujemy szkolenie BHP i ponadto ocena ryzyka zawodowego. BHP szkolenia są naszą pasją już od wielu lat, przez co z roku na rok mamy coraz większą ilość zadowolonych kursantów. Po zakończeniu szkolenia wydajemy stosowny certyfikat, który jest ważny na terenie całego kraju.
http://szkoleniabhp-bydgoszcz.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 156
CIEKAWE STRONY