Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Nauka jazdy RSS
Oferty szkół nauki jazdy.
1.
(0/0) CY:0
Innowacyjny symulator dachowania jest dostępny na każdą imprezę masową. Obsługujemy imprezy i kursy na obszarze całej Polski. Wypożycz symulator dachowania już teraz i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych. Nasza wypożyczalnia symulatorów dachowania ma kilka mobilnych kompletów na specjalnych przyczepach transportowych. Symulator dachowania może być używany też w trudno osiągalnych miejscach w których nie ma zasilania elektrycznego. Mamy własne urządzenia prądotwórcze którymi możemy zasilać nasze symulatory dachowania. Najem symulatora dachowania odbywa się po ustaleniu dogodnych możliwościach współpracy
http://symulator-dachowania.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Wszystkie Sympro eventy mają na uwadze zapewnić bezpieczeństwo na drogach. Nasz symulator zderzeń bardzo często wykorzystuje Policja, by pokazać kierowcom jak ważne jest nie tylko używanie pasów, ale używanie ich prawidłowo. Możemy to sprawdzić używając Sympro symulator zderzeń, dzięki temu w bezpiecznych warunkach zobaczymy różnicę i już nigdy nie zapomnimy o zapinaniu pasów bezpieczeństwa.
http://sympro.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Nowe testy na prawo jazdy to najświeższa baza danych testów na prawo jazdy kategorii B. Dodatkowo ciekawe sposoby uczenia się testów oszczędzające Twój cenny czas! filmy instruktażowe przygotowujące Cię do realnych warunków na drodze. Nie zastanawiaj się i nie trać czasu na szukanie nowych stron, tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz! Zapraszam do zapoznania się!
http://nowe-testy-na-prawo-jazdy.pl/ Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Testy na prawo jazdy Online! Skarbnica wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego, nowe pytania na prawo jazdy kat B. Filmy szkoleniowe wysokiej jakości, niekonwencjonalne metody nauki testów. To wszystko przygotowane właśnie dla Ciebie, żeby zaoszczędzić Twój cenny czas, zminimalizować stres związany z egzaminem teoretycznym. Nasz portal to najkrótsza droga do spełnienia twojego marzenia o prawie jazdy! Więc na co czekasz? Skorzystaj już dziś z naszych pomocy! i podziel się spostrzeżeniami z naszych metod nauki testów.
http://poznaj-testy.pl/ Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Nowoczesny symulator to urządzenie, które umożliwia wytworzyć w sposób wirtualny warunki występujące w realnej rzeczywistości. Prowadzenie innowacyjnego trybu nauki jazdy będzie udogodnieniem oraz uzupełniającą formą umiejętności dla obecnych kierowców. Taką formę nauki polecamy wszystkim, którzy chcą podnieść własną technikę jazdy oraz chcą być przygotowani do prawidłowego działania w innych sytuacjach, a szczególnie w tych ciężkich. Na symulatorze 6-stopniowym można wykonać szkolenia z eco-drivingu po którym jazda ekonomiczna nie będzie sprawiać kłopotu i pozwoli na zapobieganie wypadkom. Wynajem symulatora umożliwi Ci nasza firma.
http://www.mobilnesymulatory.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 35
CIEKAWE STRONY