Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Portale naukowe RSS
Tematyka naukowa
1.
(0/0) CY:0
Niniejsza strona mieści wpisy odnoszące się do branży tłumaczeniowej. Skupiamy się na języku angielskim, czyli najpopularniejszym w tym momencie języku na świecie. Posługiwanie się nim jest niezbędna w życiu zawodowym, wycieczkach i zabawie. Dzięki znajomości angielskiego mamy szansę poznać się z ludźmi z całego globu, poszerzyć horyzonty oraz zrozumieć zagraniczne tradycje. Nie jest zaskakujące, że tak wiele Polaków intensywnie uczy się mówić w tym języku lub też planuje kurs językowy w najbliższym czasie. Na blogu przeczytacie notki o nauce języka, nieraz popełnianych błędach i różnicach między brytyjską odmianą języka i amerykańskim.
http://tlumaczenia-slask.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Portal firmy oferującej kursy języka polskiego przeznaczone głównie dla obcokrajowców stawiających sobie za cel poznanie naszego pięknego języka. Kursy przygotowują do podjęcie nauki lub pracy w naszym kraju. Są ciekawą propozycją dla klientów indywidualnych oraz firm, które organizują naukę języka dla obcojęzycznych pracowników. Doskonalenie języka organizujemy indywidualnie dla wszystkich kursantów, bierzemy pod uwagę ich potrzeby i początkowy poziom zaawansowania. Intensywność szkoleń, czas trwania, a nawet ceny są ustalane indywidualnie. Nauka odbywa się z wykorzystaniem popularnego komunikatora Skype w ustalonych wcześniej terminach. Zachęcamy do odwiedzenia strony Lingua Polonica Skype.
http://www.linguapolonicaskype.pl/ Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Blog informacyjny dotyczący nootropów i środków prokognitywnych (eng. Cognitive enhancers). Znajdziecie tu obiektywne i aktualne informacje na temat efektów, mechanizmów działania i stosowania substancji poprawiających funkcjonowanie poznawcze: pamięć, koncentrację, uczenie się czy sprawność intelekualną. Nootropy oraz substancje prokognitywne znacznie zwiększają wydajność, poprawiają koncentarcję i pamięć, polepszają naszą sprawność intelektualną, eliminują zmęczenie, wspomagają podejmowanie decyzji. Mimo to,dla wielu ludzi polepszenie własnego funkcjonowania to wciąż temat kontrowersyjny– stąd nasza potrzeba stworzenia bloga informacynego opartego na niezależnych i wiarygodnych artykułach badawczych.
http://nootropy.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Odrabianko to portal internetowy z gotowymi rozwiązaniami zadań dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, którzy mogą również dodawać swoje rozwiązania zadań z podręczników szkolnych za pomocą aplikacji na smartfony i tablety, lub bezpośrednio na stronie internetowej odrabianko.pl, co sprawia że nasza baza rozwiązań z dnia na dzień się powiększa. Posiadamy jedną z największych baz podręczników. Przewidujemy atrakcyjne nagrody dla użytkowników, którzy najwięcej rozwiązań zadań wstawią na naszą stronę.
http://www.odrabianko.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Przedstawiamy serwis ułatwiający w prosty sposób przyswojenie słówek z języka angielskiego. Korzystający z portalu mogą korzystać z kilkudziesięciu dobrze zaprojektowanych baz składających się z najważniejszych wyrażeń po angielsku. Możecie także utworzyć własny zbiór słówek języka angielskiego. Nasz portal daje bardzo dużo możliwości do nauki słówek angielskich. Zapraszamy serdecznie.
http://www.ultratext.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 43
CIEKAWE STRONY