Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Szkoły podstawowe i gimnazja RSS
Strony reklamowe szkół podstawowych i gimnazjów.
1.
(0/0) CY:0
Domena przez nas stworzona przedstawia przeróżnego rodzaju szafki. Nasze artykuły wykonane są z mocnego metalu wytrzymałego na zniszczenia. Każde szafki szkolne są porządne i praktyczne w użytkowaniu. Są one doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla szkół ale co więcej dla większych lub mniejszych przedsiębiorstw zatrudniających większe ilości pracowników, posiadających oddzielne gabinety przeznaczone do zostawiania odzień wierzchnich. Z zamówionych u nas towarów cieszy się już wiele placówek urzędowych w polsce. Dzieci cieszą się z faktu, że nie muszą już nosić uciążliwych plecaków. Jeżeli w waszej szkole nie ma do tej pory szafek ubraniowych, to wskazane jest zalecić dyrektorce lub dyrektorowi nabycie takich rzeczy dla dobra zarówno waszego jak i szkoły.
http://szafki-szkolne.com.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Ta strona internetowa jest własnością prywatnej szkoły obowiązującej w Łodzi. Każdych rodziców, którzy obecnie wkrótce będą potrzebowaliby stanąć przed wyborem szkoły dla własnej pociechy zachęcamy do współpracy! Dlaczego warto postawić na bliską wspaniałą szkołę podstawową? Łódź oczywiście bierze na naszej mapie niejedną dobrą placówkę tego typu, niemniej jednak, polska jest unikalna w domowym stylu! Naszą pozycją jest spowodowanie dziecku idealnych warunków do nauczania, a ponadto rozwój jego własnych zdolności. Stosujemy metody, które pomagają młodemu mężczyźnie w całości wykorzystać śpiące w nim możliwości.
http://psp1.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Każda szkoła powinna być jak najlepiej wyposażona, aby dawać dzieciom najlepsze sposobności edukacji. Dlatego ważnym elementem wyposażenia są między innymi wszelkiego stylu pomoce naukowe. Nasz sklep jest perfekcyjnym miejscem dla wszystkich szkół, które chcą się dobrze wyposażyć. Wyspecjalizowaliśmy się w organizacji wyposażenia do szkół i posiadamy dla Państwa doskonałe pomoce naukowe, które można wykorzystać w praktyce na wszystkich lekcjach. Nasza oferta jest bowiem szalenie bogata i można w niej znaleźć w praktyce wszystkie pomoce naukowe niezależnie od tego jakim lekcjom mają one służyć. Oferujemy Państwu zarówno produkty przeznaczone do nauk przyrodniczych bardziej związane z różnymi badaniami , jak szkielet człowieka czy zwykły mikroskop, jak również ciekawe plansze czy mapy do nauk humanistycznych, które maja zachęcać i ułatwiać naukę Wam uczniom.
http://www.eduko.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Naszym zamiarem jest udostępnienie placówkom szkolnym bezpłatnej aplikacji o wysokiej jakości. Bazując na dużym doświadczeniu jesteśmy przekonani, że dzięki efektywnemu korzystaniu z aplikacji przez szkoły, Rodzice będą zaciekawieni dostępem do Platformy. To pozwoli nam na rozwój bezpłatnego obrogramowania dla szkół. Niezwykle znaczące jest dla nas bezpieczeństwo platformy. Pomysły wdrażane we współpracy z ORE i MEN wymagają od nas zastosowania wysokich norm bezpieczeństwa jak również trzymania się wymogów wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych.
http://programy-dla-szkol.pl Link nie działa?
5.
(0/0) Page Rank:0 CY:10
Sklep mysport.pl zajmuje się sprzedażą sprzętu sportowego na szeroką skalę, specjalizujemy się w sprzedaży stołów tenisowych, wyposażeniu boisk szkolnych i sportowych, a także komleksowym wyposażeniu placów zabaw i sal sportowych. Podejmujemy współpracę z wykonawcami, zapewniamy indywidualne podejscie do klienta. Gwarancja najwyżej jakości towarów i usług, poparta wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu sprzedaży internetowej.
http://www.mysport.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 8
CIEKAWE STRONY