Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Przedszkola RSS
Witryny internetowe prezentujące przedszkola.
1.
(0/0) CY:0
Jesteśmy angielsko-polskim niepublicznym ośrodkiem placówek edukacyjnych w Białołęce. Zapraszamy gorąco do nas każde dziecko z Białołęki i Tarchomina. Przedszkole MoreLove to sympatyczne miejsce, gdzie każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie i gdzie będzie kochane. Nasz ośrodek wypełnia nałożone przez państwo restrykcyjne reguły połączone z bezpieczeństwem oraz nadzorem nad dziećmi. Grupa żłobkowa przeznaczona jest dla maluchów, które czas będą spędzać w miłej atmosferze na zabawie i nauce. Do zadań tych należy zaliczyć zajęcia plastyczne czy gimnastyczne. Dzięki profesjonalnemu podejściu dzieci nie mają problemów z przejściem do wyższego poziomu edukacji, czyli przedszkola.
http://morelove-przedszkole.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Rodzice posyłając dzieci do przedszkola chcą mieć pewność, że będą one miały znakomitą opiekę. W prywatnym przedszkolu Rubika z Warszawy nie tylko będą się bawić, ale również nauczą się podstaw muzyki. Żłobek językowy znajduje się na Mokotowie. Zajęcia dydaktyczne przygotują przedszkolaki do późniejszej edukacji w szkole podstawowej. Personel dziecińca to Panie pedagog, które kochają swoją pracę.
http://www.rubikschool.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Domena przez nas stworzona przedstawia przeróżnego rodzaju szafki. Nasze artykuły wykonane są z mocnego metalu wytrzymałego na zniszczenia. Każde szafki szkolne są porządne i praktyczne w użytkowaniu. Są one doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla szkół ale co więcej dla większych lub mniejszych przedsiębiorstw zatrudniających większe ilości pracowników, posiadających oddzielne gabinety przeznaczone do zostawiania odzień wierzchnich. Z zamówionych u nas towarów cieszy się już wiele placówek urzędowych w polsce. Dzieci cieszą się z faktu, że nie muszą już nosić uciążliwych plecaków. Jeżeli w waszej szkole nie ma do tej pory szafek ubraniowych, to wskazane jest zalecić dyrektorce lub dyrektorowi nabycie takich rzeczy dla dobra zarówno waszego jak i szkoły.
http://szafki-szkolne.com.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
JaJunior.pl to firma prowadzona przez panią Magdalenę Lewandowską. Jest stosunkowo młodą firmą, lecz prężnie się rozwijająca. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską. Główna siedziba mieści się w Rosnówku. JaJunior.pl powstało po to, aby chronić bezpieczeństwo przedszkolaków przy użyciu nowoczesnych metod takich jak kamery w przedszkolu oraz szybkie przekazywanie informacji poprzez Internet lub smartfon.
http://jajunior.pl/ Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Firma Jonex Sport Krzysztof Olszewski jest Producentem Certyfikowanych, bezpiecznych dla dzieci i użytkowania placów zabaw. Wykonujemy kompleksowe Place Zabaw łącznie z projektem położeniem nawierzchni (bezpieczna kostka, trawa, poliuretan) montażem wyprodukowanego sprzętu. Nasze produkty spełniają najostrzejsze wymagania jakościowe i bezpieczeństwa. Posiadamy odpowiednie certyfikaty na produkowany sprzęt zabawowy. Dodatkowow wykonujemy całe zestawy zestawy sprawnościowe, linaria, piaskownice, karuzele, bujaki, sprężynowce, huśtawki, elementy architektury takie jak ławki, kosze na śmieci, ogrodzenia, tablice regulaminu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą odertą i odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.placezabawjonex.pl
http://www.placezabawjonex.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 14
CIEKAWE STRONY