Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Szkoły wyższe RSS
Szkoły wyższe - propozycje nauczania
1.
(0/0) CY:0
Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie to dobra szkoła główna. Jest niepaństwową uczelnią wyższą, działającą na rynku od 2003 roku. Obowiązkiem Wyższej Szkoły Infrastruktury i Zarządzania stanowi doświadczone nauczanie profesjonalnie wykwalifikowanych personelów zgodnie z potrzebami ewoluującej się gospodarki państwa oraz konsolidującej się Europy.
http://www.wsiiz.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Naszym zamiarem jest udostępnienie placówkom szkolnym bezpłatnej aplikacji o wysokiej jakości. Bazując na dużym doświadczeniu jesteśmy przekonani, że dzięki efektywnemu korzystaniu z aplikacji przez szkoły, Rodzice będą zaciekawieni dostępem do Platformy. To pozwoli nam na rozwój bezpłatnego obrogramowania dla szkół. Niezwykle znaczące jest dla nas bezpieczeństwo platformy. Pomysły wdrażane we współpracy z ORE i MEN wymagają od nas zastosowania wysokich norm bezpieczeństwa jak również trzymania się wymogów wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych.
http://programy-dla-szkol.pl Link nie działa?
3.
(0/0) Page Rank:5 CY:0
Oficyna Wydawnicza Impuls to wydawnictwo naukowe i księgarnia internetowa. Oficyna Wydawnicza "Impuls", istniejąca na rynku wydawniczym od 13 grudnia 1990 roku, przygotowuje do druku i drukuje na zlecenie klientów wszelkie publikacje.W ofercie posiadamy nowości wydawnicze, publikacje naukowe, książki o tematyce pedagogika specjalna, socjologia, psychologia, gerontologia, resocjalizacja, wydawnictwa muzyczne. Oferujemy kompleksowy cykl wydawniczy: skład komputerowy (DTP), projekty okładek, opracowanie typograficzne i plastyczne prac, pozyskanie zdjęć z renomowanych agencji fotograficznych, wielostopniową redakcję i korektę książki, jej druk i oprawę (miękką, broszurową lub twardą, szytą),archiwizowanie publikacji na CD i przygotowanie do wykorzystania w druku cyfrowym
http://impulsoficyna.com.pl Link nie działa?
4.
(0/0) Page Rank:3 CY:0
Lotnictwo i kosmonautyka to kierunek, który Akademia Lotnicza w Bydgoszczy oferuje studentom. Można zapisać się na studia inżynierskie na wydziale lotnictwa i zdobyć upragniony tytuł magistra inżyniera lotnictwa. Studia inżynierskie na wydziale lotnictwa to jeden z wielu kierunków, na który może zapisać się tegoroczny maturzysta. Akademia Lotnicza w Bydgoszczy jest renomowaną szkołą z profesjonalną kadrą. Dyplom w zasięgu ręki, praktyki i staż dla najlepszych studentów
http://www.mechanik.akademialotnicza.pl Link nie działa?
5.
(0/0) Page Rank:2 CY:0
Ozali - niemiecko-polski i polsko-niemiecki słownik internetowy, zawierający ponad 100 tysięcy słów i zwrotów oraz przykładów ich użycia, który jest cotygodniowo uzupełniany i aktualizowany o nowe tłumaczenia. Słownik obejmuje duży zakres słownictwa z różnych dziedzin i przydatne zwroty, przede wszystkim leksykę ekonomiczną i handlową, słownictwo z zakresu medycyny, prawa i administracji, techniki i komputerów, biologii i chemii, itd.
http://www.ozali.org Link nie działa?
Linki w kategorii: 6
CIEKAWE STRONY