Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Agroturystyka  46
Bilety  18
Biura podróży  35
Domki nad wodą  16
Hotele  82
W kraju  84
Za granicą  37
Podróże i wypoczynek RSS
Promocja stron związanych z turystyką, wypoczynkiem
1.
(0/0) CY:0
Zapraszamy na wspaniałą przygodę i wypoczynek w jednym! Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy dwa szlaki spływów pontonowych po pięknym Małopolskim Dunajcu. Jeśli nie wiesz jak spędzić swój urlop lub gdzie zabrac rodzinę na weekend - świetnie trafiłeś! Masz więcej pytań dotyczących spływu pontonem po Dunajcu? Zadzwoń lub napisz do nas! Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.
http://pontonydunajcem.pl/ Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Hiszpania to piękny kraj i wielu Polaków lubi się w nim zatrzymywać. Polecamy apartament Torrevieja, znajdujący się w niedalekiej odległości od plaży. Co ważne, apartamenty Torrevieja są bardzo dobrze zlokalizowane - niedaleko od plaży i szerokiej sieci handlowo-gastronomicznej. Jeśli chodzi o wakacje Torrevieja, La Mata jest miejscem wyjątkowym i warto spędzić tam swój wolny czas.
http://www.apartament-lamata.pl Link nie działa?
3.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Hotel Kameleon w Żorach wyróżnia się wysublimowanym stylem, bogatą ofertą i najwyższą jakością usług. Na gości czeka tutaj 27 pokoi, strefa SPA oraz klub Ambasada. Lokalizacja w samym centrum Żor jest także niewątpliwym atutem, a dodatkowo umożliwia pobyt w hotelu także osobom przybywającym do Rybnika. To także świetne miejsce na zorganizowanie konferencji – przystosowana do tego sala może pomieścić około 80 osób.
http://hotelkameleon.com/ Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Ara to hotel w Jastrzębiej Górze zapewniający najwyższą jakość i komfort pobytu. Jeśli planujesz wczasy w Jastrzębiej Górze, zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego hotelu nad morzem. Czekają tu dwadzieścia trzy pokoje jedno- i dwuosobowe oraz dwa apartamenty. Mamy szeroką ofertę atrakcji takich jak siłownia, disco dancingi czy tenis stołowy . Prowadzimy też imprezy, konferencje i szkolenia. Zapraszamy!
http://www.arahotel.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Przedsiębiorstwo transportowe Express-Line zajmuje się przewozem osób oraz towarów z Polski do Niemiec. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się: przewóz osób Polska Niemcy oraz przewóz paczek do Niemiec. Wartościami najważniejszymi dla firmy są szybki transport na wskazane miejsce, bezpieczny transport (zapewniony przez nowoczesną flotę pojazdów do przewozu), niskie ceny (zaczynające się od 50 euro) oraz bogate doświadczenie w branży przewozu osób. Dzięki doświadczeniu naszych kierowców komfortowo i bezproblemowo dotrzesz do pracy.
http://www.express-line.eu Link nie działa?
Linki w kategorii: 259
CIEKAWE STRONY