Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Agroturystyka  46
Bilety  18
Biura podróży  35
Domki nad wodą  16
Hotele  82
W kraju  83
Za granicą  37
Podróże i wypoczynek RSS
Promocja stron związanych z turystyką, wypoczynkiem
1.
(0/0) CY:0
Hiszpania to piękny kraj i wielu Polaków lubi się w nim zatrzymywać. Polecamy apartament Torrevieja, znajdujący się w niedalekiej odległości od plaży. Co ważne, apartamenty Torrevieja są bardzo dobrze zlokalizowane - niedaleko od plaży i szerokiej sieci handlowo-gastronomicznej. Jeśli chodzi o wakacje Torrevieja, La Mata jest miejscem wyjątkowym i warto spędzić tam swój wolny czas.
http://www.apartament-lamata.pl Link nie działa?
2.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Hotel Kameleon w Żorach wyróżnia się wysublimowanym stylem, bogatą ofertą i najwyższą jakością usług. Na gości czeka tutaj 27 pokoi, strefa SPA oraz klub Ambasada. Lokalizacja w samym centrum Żor jest także niewątpliwym atutem, a dodatkowo umożliwia pobyt w hotelu także osobom przybywającym do Rybnika. To także świetne miejsce na zorganizowanie konferencji – przystosowana do tego sala może pomieścić około 80 osób.
http://hotelkameleon.com/ Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Ara to hotel w Jastrzębiej Górze zapewniający najwyższą jakość i komfort pobytu. Jeśli planujesz wczasy w Jastrzębiej Górze, zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego hotelu nad morzem. Czekają tu dwadzieścia trzy pokoje jedno- i dwuosobowe oraz dwa apartamenty. Mamy szeroką ofertę atrakcji takich jak siłownia, disco dancingi czy tenis stołowy . Prowadzimy też imprezy, konferencje i szkolenia. Zapraszamy!
http://www.arahotel.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Przedsiębiorstwo transportowe Express-Line zajmuje się przewozem osób oraz towarów z Polski do Niemiec. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się: przewóz osób Polska Niemcy oraz przewóz paczek do Niemiec. Wartościami najważniejszymi dla firmy są szybki transport na wskazane miejsce, bezpieczny transport (zapewniony przez nowoczesną flotę pojazdów do przewozu), niskie ceny (zaczynające się od 50 euro) oraz bogate doświadczenie w branży przewozu osób. Dzięki doświadczeniu naszych kierowców komfortowo i bezproblemowo dotrzesz do pracy.
http://www.express-line.eu Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Wybierasz się do Warszawy i pragnąłbyś się dowiedzieć nieco więcej o wyżej wspomnianym mieście, by móc się zręcznie po nim przemieszczać, mieć świadomość gdzie porządnie zjeść itp. Polecamy Ci nasz serwis, redagowany przez ludzi z pasją, którzy zauroczyli się tym miastem. Na witrynie odnajdziesz wiele użytecznych informacji i wskazówek odnoszących się do miejsc, w których trzeba robić zakupy i wynając pokój.
http://warsaw-apart.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 258
CIEKAWE STRONY