Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Agroturystyka RSS
Wczasy na wsi
1.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Gospodarstwo agroturystyczne Orange House jest doskonałym miejscem na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku a w bliskim kontakcie natury - lasów, łąk i stawów. Polecany nie tylko osobom spragnionym spokojnego odpoczynku, ale również tym, którzy bardziej aktywnie lubią spędzać wolny czas i w ten sposób się relaksować. Orange House - to niedrogie noclegi świętokrzyskie w 5 pokojach z balkonami i 3 łazienkami, w sam raz dla 13 osób łącznie. Oczywiście zapewniony jest dostęp do Internetu, a nawet istnieje możliwość podłączenia własnego tunera telewizyjnego. Co więcej w gospodarstwie agroturystycznym Orange House można zorganizować imprezy okolicznościowe czy spotkania firmowe.
http://www.orange-house.pl/ Link nie działa?
2.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Zapewne pracujecie przezwiększość roku. Ciągle tylko zgiełk, zanieczyszczenia, miasto... Wiele ray myśleliście o odrobiniespokoju i ciszy - o odpoczynku. Zachęcamy Was do przybycia nad Poprad, gdzie udostępnimy Wam trzy pokoje. Nasz domek leży w miejscowości Andrzejówka trzydzieści metrów od Popradu. To idealne miejsce na odpoczynek od pracy, miasta... od zgiełku. U nas wypoczniecie. Sprawdźcie już teraz. Zadzwońcie do nas i zarezerwujcie pokój. Zapraszamy.
http://www.nad-popradem.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Spływy kajakowe to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią aktywny odpoczynek na łonie przyrody. To także świetna odskocznia od codziennej rutyny i miejskiego życia. Żeby przeżyć niezapomniane chwile i zbliżyć się do niedostępnych zakamarków przyrody, nie potrzeba kursów i certyfikatów. Wystarczy odpowiedni sprzęt i paczka przyjaciół, a niezwykła przygoda jest gwarantowana. Jednym z najpopularniejszych miejsc na spływy kajakowe w Polsce jest lubuskie, w szczególności zaś niezwykle malownicza rzeka Obra. Jest to łatwy, ale bardzo przyjemny szlak kajakowy doskonały zarówno na pierwsze spływy jak i dla bardziej zaawansowanych osób. Jeśli szukasz idealnego miejsca na spływ, postaw na lubuskie i Obrę.
http://www.kajakiobra.pl/ Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Domek letniskowy w Kalinie to wspaniała lokalizacja na spędzenie wakacji z rodziną czy przyjaciółmi. Jezioro Wierzbiczany jest położone tylko 100 m. od domku i dla Gości przygotowana jest specjalnie prywatna plaża z pomostem. W domu jest sześć miejsc noclegowych, kuchnia, WC, kabiba prysznicowa, TV, kominek. Jak przyjedziecie większą grupą umożliwiamy rozbicie namiotów na terenie działki. Dodatkowo dla Klientów przygotowaliśmy miejsce na ognisko z ławeczkami, grilla, siłownie, rowery, sprzęt wędkarski, huśtawkę, ponton czy windsurfing. Więcej informacji pod nr 537-437-110 i zachencamy do zobaczenie zdjęć na stronie www.jankowodolnewypoczynek.pl
http://www.jankowodolnewypoczynek.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
„W sercu natury” - tak nazywa się kampania, której zadaniem jest zaprezentowanie i polecanie najsilniejszej strony województw podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego, jaką są niewątpliwie atuty przyrodnicze a także krajoznawcze. W ramach prowadzonych działań realizowane są operacje promocyjne zarówno w mediach tradycyjnych jak i elektronicznych. Powstają m.in. spoty radiowe i telewizyjne, publikacje oraz audycje w wyselekcjonowanych mediach, i zrealizowana będzie kampania w Internecie. Do tego zostały stworzone profile w mediach społecznościowych a w tym: Facebook oraz YouTube, które będą obsługiwane na potrzeby projektu. Poza zaprezentowaniem atutów krajobrazowych Podlasia oraz Warmii i Mazur, projekt zawierać będzie też promocję podmiotów realizujących swoje usługi w tym regionie. Kampania kierowana jest na rzecz Klastra Marek Turystycznych Polski Wschodniej.
http://www.wsercunatury.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 47
CIEKAWE STRONY