Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Apteki  29
Kliniki  41
Kosmetyki i salony kosmetyczne  148
Medycyna naturalna  144
Ośrodki medyczne  113
Rodzina  36
Zdrowie i medycyna RSS
Medycyna , zdrowie , uroda
1.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Gabinety dentystyczne eDent świadczą wysokiej jakości usługi stomatologiczne. Każdy dentysta Radom pracujący w eDent dba o Pacjenta i jego komfort podczas zabiegów. Dbamy o stały rozwój placówek, wyznaczony zdrowotnymi potrzebami Pacjentów. Naszym głównym zadaniem jest sprostanie nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom. Naszą opieką objęci są Pacjenci indywidualni, ich rodziny oraz zakłady pracy. To potwierdza wysoką jakość usług, wiedzę oraz umiejętności, którym zaufało już setki pacjentów. Gabinety stomatologiczne mieszczą się w Radomiu. Oferujemy kompleksowe usługi dentystyczne, takie jak: Chirurgia Implantologia Periodontologia Stomatologia Estetyczna Protetyka Profilaktyka Stomatologia Zachowawcza i Endodoncja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stomatologii i protetyki. Stomatolog Radom - profesjonalna opieka dentystyczna dla każdego!
http://www.edent.radom.pl/ Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Poradnia dietetyczna Medicago od 5 już lat ksutecznie pomaga w walce z nadwagą jak również z problemami wynikającymi z niewłaściwego podejścia do odżywiania się. Specjalizuje się w dietoterapii nadwagi i otyłości jak równieź w dietach eliminacyjnych pozwalających wykluchyć z codziennej diety składniki szkodzące zdrowiu lub wywołujące reakcje alergiczne. Oferuje konsultacje żywieniowo - farmaceutyczne skierowane do osób dorosłych będących w trakcie leczenia farmakologicznego.
http://dietymedicago.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Firma Świat Słuchu ma certyfikowane działy w wielu miastach Polski m. in. w Zabrzu i w każdym z tych wydziałów chory mający problemy ze słuchem zostanie objęty opieką przedstawicieli, którzy wykonają specjalistyczne badania umożliwiające pełną diagnostykę ubytków słuchu. Świat Słuchu ma w swej ofercie najlepsze aparaty słuchowe umożliwiające skorygowanie wad słuchu każdego typu i każdej głębokości. Klient traktowany jest indywidualnie i na jego życzenie mogą to być aparaty bardzo dyskretne oraz takie, które za pomocą akcesoriów dodatkowych umożliwiają połączenie aparatu z używaniem z wielu dodatkowych udogodnień. Do aparatów słuchowych najbardziej zaawansowanych można dorzucić wspomagające systemy FM, cewkę telefoniczną czy bluetooth. Ma w swej ofercie też aparaty wodoszczelne. Klient Świata Słuchu na zapewnioną nie tylko opiekę i doradztwo, ale też może dowiedzieć się wszystkiego o skomplikowanym aparacie zmysłu słuchu, jego chorobach i elementach go osłabiających.
http://www.swiatsluchu24.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Można zgłosić się tu po profesjonalną poradę, udostępnianą w ramach konsultacji medycznych, ale także obeznani lekarze przeprowadzą wymagane zabiegi operacyjne, czy też rehabilitacyjne. Ponadto na portalu pacjent wyszuka pożyteczne informacje medyczne w udostępnianej bazie wiedzy, jak i będzie mógł zapisać się na wizytę online. Jeśli zatem potrzebna jest nam pomoc ortopedy, ale także rehabilitanta czy z kolei hematologa, warto odwiedzić portal i poznać prawdziwych fachowców.
http://www.ortoklinik.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Co może zrobić mleczko pszczele dla Twojego zdrowia? Zapewnia organizmowi niezbędne witaminy i minerały, wzmacnia system odpornościowy, pomaga pozbyć się nagromadzonych substancji toksycznych i dzięki działaniu antydoksycyjnemu zapobiega dokonywaniu się szkodliwych procesów. Odgrywa dużą rolę w zapobieganiu i likwidowaniu chorób. Czyste mleczko pszczele nie zawiera składników syntetycznych. Jest naturalną substancją odżywczą, która jest jednym z najbardziej skutecznych antidotum na niepłodność. Szansa na zajście w ciążę może się zwiększyć do maksimum. Cukrzyca, depresja, stany zapalne? Stosując czyste mleczko pszczele, w krótkim czasie doświadczysz jego unikalne oddziaływanie na zdrowie.
http://www.mleczkopszczele.pl/ Link nie działa?
Linki w kategorii: 439
CIEKAWE STRONY