Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Apteki RSS
Katalog aptek
1.
(0/0) CY:0
Sprzedaż artykułów medycznych, rehabilitacyjnych, ortopedycznych, higienicznych, środków pomocniczych takich jak Pieluchomajtki, artykuły do Stomii. sprzedaż przez Internet. Wypożyczanie sprzętu rehabilitacyjnego - Artromot, łóżka rehabilitacyjne Refundacja wniosków Z Narodowego Funduszu Zdrowia. Ortezy, wózki inwalidzkie, kule, chodziki, balkoniki, ciśnieniomierze.
http://www.medart.elblag.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Specyfiką marketingową portalu na dziś jest przyciągnięcie klientów i rozpowszechnianie informacji ze wszystkich dziedzin medycyny. Ogólne wyniki wyszukiwania w popularnych wyszukiwarkach często wymagają od ludzi znalezienia “igły w stogu siana”a zarazem wczytywanie kilkuset tysięcy rekordów do bazy danych przynosi efekt tylko stronie, która je wczytała w postaci głownie przypadkowych kilkusekundowych kliknieć ,natomiast efekt dla jej klientów tak lekarzy,aptek jest z goła inny.Podstawa to indywidualne traktowanie .Aby pacjent/klient wybrał odpowiedni podmiot musi znależć interesujące go informacje np: czym dana jednostka medyczna się zajmuje co ma w ofercie, jakie kwalifikacje posiadają jej pracownicy. Działa to również na tej samej zasadzie w b2b,b2C. Usługodawcy i producenci w zakresie zdrowia i przedsiębiorstwa mogą znaleźć wyspecjalizowanych dostawców, którzy rozumieją branżę
http://portalmedycznofarmaceutyczny.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
W dzisiejszych czasach prawie każdy z nas prowadzi bardzo szybki tryb życia. Firma mieszkanie rodzina – zadania powielają się z godziny na godzinę. W ciągłym pośpiechu na ogół zapominamy o własnym zdrowiu. Grypa daje się odczuć późnym wieczorem, gdy już opadnie stres z dnia powszedniego. W takim przypadku z reguły okazuje się, że wszystkie apteki w pobliżu jest po godzinach swojej pracy. Apteka Pamiątkowa nocna jest do dyspozycji przez 24 h w Poznaniu. Każdy mieszkaniec Rataj może czuć się bezpiecznie. Apteka, usytuowana jest na os. Czecha. Zapraszamy o każdej porze.
http://pamiatkowa.pl/ Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Imis Pharma to polska firma, która zaświadcza usługi w ramach odcinka farmaceutycznego w obrębie sprawdzania bezpieczeństwa farmakoterapii zdrowotnych produktów. Oprócz tego firma pełni również kontrolę nad tym żeby wykorzystywane produkty były bezpieczne. Zastosowanie produktów leczniczych pharmacovigilance System Master file. Zajmujemy się przygotowaniem zgodnych przeglądów lokalnej literatury medycznej czy opracowaniem raportów okresowych. W naszej ofercie pojawia się także monitorowanie działań niepożądanych. Wiedziemy monitorowanie niezależnych audytów całego systemu jak i wybranych części. Załoga Imis Pharma posiadają kilkuletnie doświadczenie w tym sektorze. Do każdego klienta podchodzimy w sposób szczególny, zaś motywacja oraz niezwykły optymizm w pracy gwarantują satysfakcję ze wspólnej współpracy.
http://imispharma.eu/ Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Ceny medykamentów niestety nie należą do korzystnych dla klienta. Są wygórowane, przez co niejednokrotnie zdarzają się trudności z nabyciem przez chorych poszczególnych farmaceutyków. Szczęśliwie występują sposoby, dzięki którym realne jest zmniejszenie kosztów przez apteki. Jednym z takich sposobów jest import równoległy, polegający na handlu medykamentami między konkretnymi państwami należącymi do Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dzięki takiemu rozwiązaniu, hurtownie mogą adekwatnie z prawem kupować konkretne lekarstwa w krajach, w jakich mają one niewysoką cenę, po czym sprzedawać je polskiemu pacjentowi także taniej.
http://www.delfarma.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 29
CIEKAWE STRONY