Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Kliniki RSS
Spis klinik medycznych.
1.
(0/0) CY:0
Poradnia dietetyczna Medicago od 5 już lat ksutecznie pomaga w walce z nadwagą jak również z problemami wynikającymi z niewłaściwego podejścia do odżywiania się. Specjalizuje się w dietoterapii nadwagi i otyłości jak równieź w dietach eliminacyjnych pozwalających wykluchyć z codziennej diety składniki szkodzące zdrowiu lub wywołujące reakcje alergiczne. Oferuje konsultacje żywieniowo - farmaceutyczne skierowane do osób dorosłych będących w trakcie leczenia farmakologicznego.
http://dietymedicago.pl Link nie działa?
2.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Whitening Ireland - zapraszamy na wybielanie zębów w Irlandii! Marzysz o czystych i białych zębach, ale nie wiesz, którą z dostępnych na rynku metod wybrać? My pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru. Prezentujemy kilka metod na bezpieczne wybielani zębów. Są to między innymi metody takie jak: wybielanie zębów (tooth whitening), wybielanie zębów (teeth bleaching), czy też laserowe wybielanie (laser whitening).
http://whiteningireland.ie Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Nie ma chyba osoby, która ze strachem nie siada na fotel dentystyczny. Nic dziwnego skoro od małego gabinet dentystyczny kojarzy nam się tylko z jednym - bólem. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że stan naszych zębów może odbić się na stanie zdrowia całego organizmu. Stąd ważne są regularne kontrole i przeglądy uzębienia, by móc przeciwdziałać stanom zapalnym jamy ustnej. Jeśli interesuje was profilaktyka zapraszamy na naszego bloga, gdzie w przyjazny sposób opisujemy najważniejsze zagadnienia dotyczące stomatologii.
http://dentysta.podlasie.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Czy Ty również masz problem z alkoholem? Detoks jest początkowym etapem leczenia uzależnień. Alkoholik cierpi całym sobą: Twoja dusza, umysł, ciało są pogrążone w toksycznym schorzeniu. Rodzina alkoholika także odczuwa męczarnię. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Attente zapewnia leczenie alkoholizmu zgodne z najwyższymi standardami. Profesjonaliści krok po kroku wyprowadzają pacjentów z uzależnienia, kierując ich ku normalnemu życiu. Spraw by alkoholizm stał się jedynie wspomnieniem. Attente wspiera swoich podopiecznych w abstynencji, która musi trwać również po terapii. Powrót do alkoholizmu oznacza ponowne pogrążenie się w problemach, utratę pracy, rodziny i przyjaciół. Życie w trzeźwości musi być własnym wyborem osoby chorej. Abstynencja oznacza odzyskane życie prywatne, szczęście oraz zdrowie. Żyj bez nałogów.
http://www.attente.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Klinika Avicenna, zlokalizowana jest w Berlinie. Ukojenie odnajdą u nas pacjenci z poważnymi urazami kręgosłupa, jak guzy kręgosłupa czy degeneracja krążka międzykręgowego. Również pacjenci z typowymi schorzeniami będą przez nas odpowiednio potraktowani. W tym celu są proponowane sposoby zachowawcze i fizjoterapia, efektywne w leczeniu kręgozmyku i bólu kości ogonowej. Dobra klinika kręgosłupa, mieszcząca się w Berlinie jest otwarta również na Polaków.
http://klinika-avicenna.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 41
CIEKAWE STRONY