Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Ośrodki medyczne RSS
Szpitale , kliniki , przychodnie
1.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Gabinety dentystyczne eDent świadczą wysokiej jakości usługi stomatologiczne. Każdy dentysta Radom pracujący w eDent dba o Pacjenta i jego komfort podczas zabiegów. Dbamy o stały rozwój placówek, wyznaczony zdrowotnymi potrzebami Pacjentów. Naszym głównym zadaniem jest sprostanie nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom. Naszą opieką objęci są Pacjenci indywidualni, ich rodziny oraz zakłady pracy. To potwierdza wysoką jakość usług, wiedzę oraz umiejętności, którym zaufało już setki pacjentów. Gabinety stomatologiczne mieszczą się w Radomiu. Oferujemy kompleksowe usługi dentystyczne, takie jak: Chirurgia Implantologia Periodontologia Stomatologia Estetyczna Protetyka Profilaktyka Stomatologia Zachowawcza i Endodoncja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stomatologii i protetyki. Stomatolog Radom - profesjonalna opieka dentystyczna dla każdego!
http://www.edent.radom.pl/ Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Firma Świat Słuchu ma certyfikowane działy w wielu miastach Polski m. in. w Zabrzu i w każdym z tych wydziałów chory mający problemy ze słuchem zostanie objęty opieką przedstawicieli, którzy wykonają specjalistyczne badania umożliwiające pełną diagnostykę ubytków słuchu. Świat Słuchu ma w swej ofercie najlepsze aparaty słuchowe umożliwiające skorygowanie wad słuchu każdego typu i każdej głębokości. Klient traktowany jest indywidualnie i na jego życzenie mogą to być aparaty bardzo dyskretne oraz takie, które za pomocą akcesoriów dodatkowych umożliwiają połączenie aparatu z używaniem z wielu dodatkowych udogodnień. Do aparatów słuchowych najbardziej zaawansowanych można dorzucić wspomagające systemy FM, cewkę telefoniczną czy bluetooth. Ma w swej ofercie też aparaty wodoszczelne. Klient Świata Słuchu na zapewnioną nie tylko opiekę i doradztwo, ale też może dowiedzieć się wszystkiego o skomplikowanym aparacie zmysłu słuchu, jego chorobach i elementach go osłabiających.
http://www.swiatsluchu24.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Nasi fachowcy przygotowują dla Ciebie profesjonalne artykuły na temat zdrowego żywienia a także dietetyki. Jeśli marzysz o schudnięciu albo pragniesz zapoczątkować zdrowy tryb życia to świetnie trafiłeś! Na naszym portalu każdy odnajdzie coś dla siebie, zarówno osoby, które ciekawią się zdrowym trybem życia, jak i zmniejszeniem wagi. Wiele osób mówi, że zmiana stylu żywienia jest bardzo męcząca. Nieprawda! Tylko trzeba mieć podstawy wiedzy o tym. Z myślą o takich osobach założyliśmy naszą stronę www. Zapraszamy!
http://www.dbajodiete.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Jesteśmy jednostką pożyczającą i dodatkowo sprzedającą sprzęt rehabilitacyjny. W katalogu produktów można odkryć łóżka przeciwodleżynowe, materace przeciwodleżynowe i zwykłe, podnośniki wannowe jak i dużo innych. Ten biznes ma ogromnie rozmaitą gamę artykułów potrzebnych dla osób potrzebujących rehabilitacji, niepełnosprawnych, a także w starszym wieku. Firma wypożycza jedynie produkty najlepsze jakościowo w opiece o zdrowie osób, którzy ich potrzebują. Istnieje opcja zakupienia przedmiotów na własność bądź wynajęcia ich na wyznaczony czas. Sklep posiada również bardzo przystępne ceny. Zapraszamy do zaznajomienia się z dostępnymi podnośnikami.
http://www.rehasprzet.pl/ Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Sklep internetowy, w którym znajdziesz kosmetyki naturalne i surowce kosmetyczne w rozsądnej cenie! Oferujemy zdrową, ekologiczną żywność i akcesoria do wyrobu kosmetyków. Znajdziesz tu również bazy nawilżające, hialuronowe i mydlane dla początkujących. Wybieraj najlepsze: ekologiczne, organiczne, certyfikowane kosmetyki naturalne, delikatne, bez konserwantów, bez SLS'ów bez PEG'ów i bez silikonów. Proponujemy produkty, które pomogą uporać się z takimi problemami jak trądzik, naczynka, egzema, AZS, ŁZS, cellulit. Posiadamy produkty znanych marek kosmetyków naturalnych, ekologicznych i objętych certyfikatami jakości (Ecocert i inne). Poszukujemy produktów nie testowanych na zwierzętach, odpowiednich dla dzieci i niemowląt, kobiet w ciąży, wegetarian i wegan. Odkryj w sobie naturalne piękno!
http://www.naturalne-piekno.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 113
CIEKAWE STRONY