Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Ośrodki medyczne RSS
Szpitale , kliniki , przychodnie
1.
(0/0) CY:0
Jesteśmy placówką terapeutyczną polecanym przez Polskie Stowarzyszenie Syndromu Tourett’a. Stawiamy sobie za cel umożliwianie fachowej pomocy dla pacjentów z rozmaitymi formami tików oraz rekomendowanie odpowiednich standardów w zakresie terapii tików. Zapewniamy pomoc dla pacjentów oraz ich rodzin w postaci terapii behawioralnej tików, diagnozy tików, warsztatów edukacyjnych na temat tików dla dzieci i nastolatków w szkole, opinii psychologicznej z rekomendacjami dla szkoły.
http://tiki.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Gabinet Medycyny Estetycznej Moniki Kamińskiej oferujący pełny zakres zabiegów, w tym chirurgicznych. Wykorzystujemy najnowsze technologie medyczne. Proponujemy unikalny zestaw zabiegów mających na celu poprawę wyglądu dłoni. W każdym z nas tkwi piękno, które przy pomocy odpowiednich zabiegów można wydobyć i utrzymać na lata. Często pacjenci nie potrzebują rozległych i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, a jedynie systematycznych i regularnych wizyt w gabinecie medycyny estetycznej, dbając o zdrowie i młodość ciała. Współpraca dr n. med. Adam Domanasiewicz. Zapraszamy.
http://drkaminska.pl Link nie działa?
3.
(0/0) Page Rank:0 CY:0
Gabinety dentystyczne eDent świadczą wysokiej jakości usługi stomatologiczne. Każdy dentysta Radom pracujący w eDent dba o Pacjenta i jego komfort podczas zabiegów. Dbamy o stały rozwój placówek, wyznaczony zdrowotnymi potrzebami Pacjentów. Naszym głównym zadaniem jest sprostanie nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom. Naszą opieką objęci są Pacjenci indywidualni, ich rodziny oraz zakłady pracy. To potwierdza wysoką jakość usług, wiedzę oraz umiejętności, którym zaufało już setki pacjentów. Gabinety stomatologiczne mieszczą się w Radomiu. Oferujemy kompleksowe usługi dentystyczne, takie jak: Chirurgia Implantologia Periodontologia Stomatologia Estetyczna Protetyka Profilaktyka Stomatologia Zachowawcza i Endodoncja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stomatologii i protetyki. Stomatolog Radom - profesjonalna opieka dentystyczna dla każdego!
http://www.edent.radom.pl/ Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Firma Świat Słuchu ma certyfikowane działy w wielu miastach Polski m. in. w Zabrzu i w każdym z tych wydziałów chory mający problemy ze słuchem zostanie objęty opieką przedstawicieli, którzy wykonają specjalistyczne badania umożliwiające pełną diagnostykę ubytków słuchu. Świat Słuchu ma w swej ofercie najlepsze aparaty słuchowe umożliwiające skorygowanie wad słuchu każdego typu i każdej głębokości. Klient traktowany jest indywidualnie i na jego życzenie mogą to być aparaty bardzo dyskretne oraz takie, które za pomocą akcesoriów dodatkowych umożliwiają połączenie aparatu z używaniem z wielu dodatkowych udogodnień. Do aparatów słuchowych najbardziej zaawansowanych można dorzucić wspomagające systemy FM, cewkę telefoniczną czy bluetooth. Ma w swej ofercie też aparaty wodoszczelne. Klient Świata Słuchu na zapewnioną nie tylko opiekę i doradztwo, ale też może dowiedzieć się wszystkiego o skomplikowanym aparacie zmysłu słuchu, jego chorobach i elementach go osłabiających.
http://www.swiatsluchu24.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Nasi fachowcy przygotowują dla Ciebie profesjonalne artykuły na temat zdrowego żywienia a także dietetyki. Jeśli marzysz o schudnięciu albo pragniesz zapoczątkować zdrowy tryb życia to świetnie trafiłeś! Na naszym portalu każdy odnajdzie coś dla siebie, zarówno osoby, które ciekawią się zdrowym trybem życia, jak i zmniejszeniem wagi. Wiele osób mówi, że zmiana stylu żywienia jest bardzo męcząca. Nieprawda! Tylko trzeba mieć podstawy wiedzy o tym. Z myślą o takich osobach założyliśmy naszą stronę www. Zapraszamy!
http://www.dbajodiete.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 115
CIEKAWE STRONY