Katalog stron internetowych. Ciekawe strony. Promocja stron
Strona główna || DODAJ STRONĘ |     


Rodzina RSS
Ciekawe strony internetowe związane ze zdrowiem rodziny.
1.
(0/0) CY:0
Jesteśmy placówką terapeutyczną polecanym przez Polskie Stowarzyszenie Syndromu Tourett’a. Stawiamy sobie za cel umożliwianie fachowej pomocy dla pacjentów z rozmaitymi formami tików oraz rekomendowanie odpowiednich standardów w zakresie terapii tików. Zapewniamy pomoc dla pacjentów oraz ich rodzin w postaci terapii behawioralnej tików, diagnozy tików, warsztatów edukacyjnych na temat tików dla dzieci i nastolatków w szkole, opinii psychologicznej z rekomendacjami dla szkoły.
http://tiki.pl Link nie działa?
2.
(0/0) CY:0
Moja strona www to miejsce, gdzie pojawia się mnóstwo wiadomości dotyczących najczęstszych chorób oczu i najmodniejszych modeli okularów. Opisuję towary i radzę, które z nich kupić, żeby być usatysfakcjonowanym z dokonanej inwestycji. Ponadto na blogu można znaleźć dużą ilość ciekawostek i historii np. uznanych producentów okularów. Piszę w prosty sposób, ale nie pomijam ważnych aspektów technicznych. Moimi artykułami staram się rozwiewać wątpliwości dotyczące nabycia markowych produktów i podsuwać najlepsze możliwe rozwiązania. Moja strona to kompendium wiedzy, która przyda się każdej osobie zainteresowanej modą i dodatkami.
http://eyelook.pl Link nie działa?
3.
(0/0) CY:0
Serwis w czytelny sposób prezentuje aspekty praktyczne, lecznicze i psychologiczne używania chust oraz nosidełek dla niemowląt. Współcześnie coraz to więcej osób postanawia nosić swoje pociechy w chuście. Okazuje się, że trend ten, w świetle badań może pomyślnie oddziaływać na rozwój fizyczny i emocjonalny dzieci. Opiekunowie zaś cieszą się możliwością częstszego i niemal niczym nieograniczonego przebywania z dzieckiem. W serwisie odszukasz odpowiedzi na pytania: w jaki sposób optymalnie dopasować rodzaj chusty i jak ją wiązać, czy można nosić w chuście wcześniaki oraz jaki wpływ na kręgosłup niemowlaka ma "chustonoszenie".
http://7panel.pl Link nie działa?
4.
(0/0) CY:0
Wśród najczęściej spotykanych psów, są takie, które reprezentują bardzo stare rasy oraz takie, jakie w drodze krzyżówek wyhodowano stosunkowo niedawno. Jedną z ras, stosunkowo mało jeszcze u nas popularną, chociaż coraz modniejszą, jest hovawart. Ta odmiana, należąca do grupy molosów, to potomkowie dawnych psów germańskich, obronnych i chroniących. Współczesny hovawart posiada także mocny instynkt kontrolowania swojego miejsca a przy tym nie posiada skłonności do ucieczek i wędrówek. Jego dużymi aspektami są niekwestionowana uroda, żywa inteligencja i przywiązanie do domowników. Polecamy Państwu naszą własną hodowlę psów rasy hovawart, prowadzoną przez nas od kilku lat. Kolejne mioty prezentowały się bardzo udane, a pieski niezmiernie sympatyczne i odporne.
http://www.hovawart.waw.pl Link nie działa?
5.
(0/0) CY:0
Firma ARTE powstała z potrzeby stworzenia na rynku firmy oferującej kompleksowe usługi z zakresu szeroko pojętej Arteterapii. ARTE to sztuka, która jest środkiem oddziaływania w arteterapii. Słowo ARTE stanowiące skrótową nazwę firmy powstało z połączenia pierwszych liter: A - Imienia własnego właścicielki firmy, tj. Anny Rojewskiej – Nowak, a ponadto od słów pierwszych liter słów stanowiących ofertę firmy, a więc: R - Rozwój, T – Terapia, E - Edukacja.
http://www.arteterapia.com.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 37
CIEKAWE STRONY